Account manager pro polský trh

AVACOM s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Polsko (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
35000-45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co byste u nás dělal/a?
✔ Primárně byste se staral/a o retenci a akvizici B2B a B2C zákazníků v Polsku.
✔ Prováděl/a byste průzkum daných trhů (konkurence, pozice AVACOM brandu, různé příležitosti pro rozvoj)
✔ Podílel/a byste se na rozvoji dalších obchodně-marketingových aktivit za účelem rozvinutí sítě odběratelů
✔ V neposlední řadě byste připravoval/a nabídky, potřebné podklady pro zákazníky s občasnými služebními cestami za klienty

Jak si Vás představujeme?
✔ Máte minimálně 2 roky praxe v oblasti obchodu. Zahraniční obchod je velká výhoda, primárně v rámci vnitřního trhu EU
✔ Jste silně orientovaný/á na výsledek a zákazníka
✔ Jste samostatný/á, zodpovědný/á a komunikativní
✔ Máte plynulou znalost polštiny (mluvené a psané) a řidičský průkaz sk. B
✔ Znalost angličtiny velkou výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
✔ Odpovídající platové ohodnocení (pevná + pohyblivá složka)
✔ Firemní benefity: stravenky, služební mobil
✔ Možnost seberealizace a kariérního růstu
✔ Zázemí zavedené české společnosti
✔ Přátelskou atmosféru menšího kolektivu, věkový průměr 33 let
✔ Možnost práce na poloviční úvazek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Obchdní činnosti v drobné elektronice

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letos slavíme 22 let na českém trhu a na dosavadní výsledky jsme velice pyšní. Jelikož se neustále rozrůstáme mimo území České republiky, potřebujeme do týmu další posilu.
Hledáme právě Vás, který máte obchodního ducha, věříte v kvalitní produkt a rádi se podíváte i za hranice republiky.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3609669  Dátum zverejnenia: 27.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000-45000