Reagujte bez životopisu

Svářeč-Sasko(pohraničí), Baden-Württemberg, Kaiserslautern MAG (135), MIG(131)

Avance Personal-Service GmbH

Místo práce
Sasko, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 850 - 3 300 EUR/měsíc- od 2300€ Netto v Sasku - od 2600€ Netto v Bádensku-Wurttembersku -od 3300€ Netto v Porýní-Falc (Kaiserslautern) - příplatky za směny a svátky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči MAG/MIG- Sasko(pohraničí), Bádensko-Württembersko, Porýní-Falc (Kaiserslautern)

Pro německého zaměstnavatele hledáme větší počet svářečů k nástupu ihned, jedná se o dlouhodobou práci na Německou pracovní smlouvu.Pracoviště se nachází v regionech Sasko a Bádensko-Württembersko. Jedná se převážně o svařování konstrukcí metodami MAG/MIG. POKUD HLEDÁTE STABILNÍ A DLOUHODOBOU PRÁCI NA NĚMECKOU PRACOVNÍ SMLOUVU, JSTE U NÁS SPRÁVNĚ.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme

- českého koordinátora
- dlouhodobou práci s pevnou pracovní dobou
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- mzda dle tarifu a příplatky
- od 2300€ Netto/ Měsíčně v Sasku
- od 2600€ Netto / Měsíčně v Bádensku-Württembersku
- od 3300€ Netto / Měsíčně v Porýní-Falc (Kaiserslautern)
- vánoční prémie a prémie na dovolenou
- 24 dní dovolené
- možnost obnovení svářečských certifikátů

Informace o náboru

Podmínky přijetí

- vlastní automobil
- komunikativní znalost němčiny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Firmy se zabývají výrobou široké škály komponentů pro různá odvětví.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Již 28 let AVANCE GROUP úspěšně poskytuje své služby zákazníkům v různých průmyslových odvětvích.
Poskytujeme kvalifikovaný personál.
Jsme profesionálové v oblasti personálního umisťování. Spolupracujeme s rozsáhlou sítí regionálních a národních personálních agentur i pracovních agentur a dokážeme kdykoli rychle, flexibilně a levně reagovat na vaše individuální požadavky.
ID: 4075616  Dátum zverejnenia: 7.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 850 EUR/měsíc