Projektový vedoucí

AWL-Techniek CZ s.r.o.

Místo práce
AWL-Techniek CZ s.r.o., Kvítkovická, Napajedla, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Realizace projektů - příprava a organizace projektů (plánování, rozpočet, sestavení týmu, zajištění dodávek materiálu a komponentů atd.)
- Delegujete úkoly a oprávnění v rámci implementace projektu napříč týmem
- Dodržujete dohody stanovené ve smlouvě a rozpočtu (čas, finance, specifikace)
- Monitorování, řízení a reportování pokroku projektů
- Řešení změn v průběhu projektů
- Komunikace s klientem
- Předání dokončeného projektu, vypracování hodnotící zprávy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Podnětné, inspirující, moderní a profesionální pracovní prostředí s příjemnou a neformální atmosférou úspěšné nizozemské společnosti
- Možnost dalšího růstu a rozvoje
- Vnitropodniková školení a další vzdělávání u nás, ale i v naší centrále v Nizozemsku
- Odpovídající platové podmínky a široké spektrum firemních benefitů:
o Týden dovolené navíc
o Příspěvek na dopravu
o Stravenky (á 100,- Kč)
o Příspěvek na penzijní připojištění (8.400,- Kč/ročně)
o Firemní tarify
o Finanční prémie 2x ročně (10.000,- Kč)
o Pružná pracovní doba
Samozřejmostí je mobilní telefon a notebook.

Informace o náboru

Budeme se těšit na Váš životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Automotive, strojírenství, výroba automatizovaných svařovacích pracovišť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Znalost řízení projektů, nástrojů projektového managementu a vedení projektového týmu
- Zkušenost s obchodními aspekty projektu
- Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikační a organizační schopnosti
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ve společnosti AWL-Techniek CZ s.r.o. se specializujeme na technologicky vyspělá zařízení se zaměřením na automatizaci. Našim klientům navrhneme a vytvoříme nejmodernější aplikace pro zajištění automatizace výroby dle jejich požadavku.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3694009  Dátum zverejnenia: 31.7.2019