Administrativní pracovník v teple kanceláře (po-pá)

B2M.CZ s.r.o.

Místo práce
Šafránkova 1243/3, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
31.01.2018
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Držíme Vám nejspíše zajímavé pracovní místo! Hledáte zaměstnání v teple a klidu kanceláře? Jste efektivní při psaní na klávesnic? Dejte o sobě vědět, rádi Vás poznáme.

Co si můžete pod naší nabídkou představit:

- Na základě objednané služby od klientů zpracováváme objednávky v PC. Jedná se o aktivaci a nastavení profilů, které dodavatelům zajistí zasílání poptávek z jejich oboru.
- Dále jim připravíme vizitku v našem katalogu dodavatelů. Jsme moderní firma, proto i veškeré administrativní práce probíhají on-line na PC.
- Netřeba se obávat nutnosti ovládat tvorbu webových stránek, či dalších požadavků na technické znalosti. Veškerá nastavení probíhají v intuitivním interním systému.
- Vše Vás rádi postupně naučíme, zvládli to jak čerstvě vystudovaní, tak i starší ročníky. Postačí mít kladný vztah k PC a internetu.
- Vedle již zmíněně náplně se věnujeme požadavkům klientů na úpravy, fakturaci a fungování našich služeb. Tato komunikace je primárně e-mailová, ale odbavíme denně i desítky hovorů.

Náplň Vás zaujala? V jakém případě zaujmete Vy nás:

- Chcete se s námi podílet na klientské spokojenosti, jste důslední a spolehliví.
- Zvládnete rutině základní práce na počítači (webový prohlížeč, průzkumník, psaní, tisk).
- Rozumíte si s rychlým psaním na klávesnici, ovládáte pravopis a zvládnete vyřídit i pár telefonátů.
- Pracovní dobu hledáte jen v pracovní dny od 8:00 do 17:00 (16:30).
- Rádi pracujete v kolektivu a kolegy vnímáte i jako inspiraci pro svůj rozvoj.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co pro Vás máme připraveno:

- Místo v příjemném open-office.
- Volné víkendy a svátky, kdy Vám chceme dát prostor pro Vaše rodiny, přátele a koníčky.
- Vlastní kuchyňku s nabídkou čajů, kávy, mléka.. Vybavenou mikrovlnkou a rychlovarnými konvicemi.
- Každý týden nášup vitamínů v podobě čerstvého ovoce či zeleniny.
- Možnost stravování v jídelně, která je přímo v budově.
- Průměrný plat na této pozici je 17.800 Kč hrubého. NÁŠ PRŮMĚR je 23.500 Kč, dle Vašeho výkonu si můžete odnést i více.
- Náš plat: jistá MZDA 18.000 Kč + PRÉMIE dle odvedené práce (max. 8.0000 Kč) + BONUS neomezen (průměr 1.500 Kč) za kontakt z hovoru či e-mailu na potencionálního zájemce o naše služby (ne prodej služeb).
- Polední pauzu 60 min (možno si zkrátit na 30 min pro kratší pracovní dobu).
- Stravenky v hodnotě 80 Kč (možno uplatnit v již zmíněné jídelně).
- Nárazově Flexi passy za dobrý výkon.
- 2 min chůze od MHD zastávky Šafránková (BUS 174/184/902) bezprostředně navazující na metro Nové Butovice, nebo Motol.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká úspěšná společnost, která je předním lídrem v oblasti poptávek na českém trhu? Měsíčně zprostředkujeme více než 12 tis. poptávek a zakázek v souhrnné hodnotě převyšující 6 mld.Kč. Již více než 15 let vyvíjíme služby zaměřené na B2B sektor v České a Slovenské republice. Mezi naše hlavní projekty patří služby ePoptavka.cz a AAApoptavka.cz. Zaměstnáváme přes 90 lidí v Praze a Českých Budějovicích.
ID: 3283799  Dátum zverejnenia: 11.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 26 000 Kč