Reagujte bez životopisu

Asistentka prodeje – Brno - Modřice, kousek od Olympie

BABY DIREKT s.r.o.

Místo práce
Modřice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme asistentku prodeje pro prodejnu FUN BABY v Brně- Modřicích, kousek od Olympie.
Posilu prodejního týmu – někoho, kdo dokáže našim zákazníkům poradit s výběrem autosedačky, vyřešit jejich specifické požadavky týkající se dětského sortimentu a odpovědět na případné dotazy. Prostě někoho, díky komu od nás budou rodiče i děti odcházet s úsměvem na tváři.

Co od Vás očekáváme?
- uživatelskou znalost práce na PC – velmi lehká administrativní činnost
- příjemné vystupování a optimistickou povahu – úsměv nic nestojí, ale udělá hodně
- týmového ducha
- smysl pro obchod – umíte se postarat o to, aby zákazník vždy odcházel spokojený. Proto je také předchozí (i krátká) zkušenost s prodejem výhodou
- ochotu učit se, vzdělávat a posouvat dále
- komunikativnost
- aktivní přístup

Co budete každý den dělat?
- nabízet dětské zboží, vše pro děti od narození do 3 let , kočárky, autosedačky a další příslušenství pro miminka a batolata
- dbát o to, aby se zákazníci na prodejně cítili dobře
- v práci budete od 8:00 do 19:00 (v režimu krátký/dlouhý týden). Obědovou pauzu můžete strávit v naší útulné kavárně

Od nás za to dostanete:
- zajímavou a pestrou práci, ve které se nebudete nudit
- fajn kolektiv – v práci spolu vycházíme a táhneme za jeden provaz
- stabilní zázemí firmy s 27 letou tradicí
- vzdělávání, pravidelné školení. Jsme schopní Vás všechno potřebné naučit, takže co nevidět se vypracujete na profíka přes dětský sortiment
- občerstvení v kavárně FunBaby

Hrubý plat:
- Základní měsíční mzda + Motivační finanční ohodnocení
- nástup možný IHNED, dle dohody
ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Pošlete nám své CV + fotografii a my Vás zařadíme do výběrového řízení. V případě Vašeho postupu do užšího výběrového řízení si Vás dovolíme kontaktovat a pozvat k osobnímu pohovoru.
Těšíme se na Vás !

Zaměstnanecké výhody, benefity

benefity ve formě stravenek, slev na výrobky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Baby Direkt působí v České a Slovenské republice od roku 1992. Nabízíme kompletní sortiment pro děti a pohodlí rodičů. Utváříme a vyrábíme zboží vlastní značky ZOPA a dále vám přivážíme kvalitní sortiment mnoha světových značek...
ID: 3875332  Dátum zverejnenia: 20.2.2020