Obsluha e-shopu

BABYPLACE CZ.SK s.r.o.

Místo práce
Novoveská 9, Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
nejlépe ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 Kč/měsícslušné prémie každý měsíc po zaškolení a získání dovedností - začínající plat 20000 ,-hrubého plus každý měsíc slušné prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha e-shopu, vyřizování objednávek, komunikace se zákazníkem telefonicky i e-mailem. Nutná perfektní znalost českého jazyka slovem i písmem.
Práce na pc, v účetním systému a v administraci e-shopu.
Řešení požadavků našich zákazníku, pro zákaznícký přístup.

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravenky
super kolektiv
slušné prémie každý měsíc po zaškolení a získání dovedností-20000,-hrubého plus každý měsíc prémie
zodpovědnost,
pečlivost,
spolehlivost,
práce v týmu.
Pracovní doba 8-16:30/

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kamenný a internetový prodej dětského zboží. Profesionální prodejce dětského sortimentu.
ID: 3982076  Dátum zverejnenia: 6.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc