Restaurant/Bar Waiter - Výberové konanie na zaoceánske výletné lode CUNARD - Queen Mary 2, Queen Victoria, Queen Elizabeth. INTERVIEW DAYS 10 - 12.02.

backUP job agency

Nemecko, Veľká Británia, Írsko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Cyprus, Španielsko, Grécko, Holandsko, Dánsko, Rusko, USA, Nórsko, Fínsko, Luxembursko, Švédsko, Island, Malta, Chorvátsko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
marec/apríl 2017 a priebežne počas roka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s vysokým servisom, vkusným štýlom a luxusom na najznámejších 5* výletných lodiach na svete - Queen Mary 2, Queen Victoria a Queen Elizabeth.

Obsadzovaná pozícia: Restaurant/Bar Waiter
- Bar Waiter, Bartender, Junior Waiter, Wine Waiter

• Obsluha zahraničnej klientely a komunikácia s nimi.
• Prijímanie objednávok jedál a nápojov
• Dodržiavanie vysokých stanovených gastronomických pravidiel
• Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
• Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).

Viac obsadzovaných pozícii nájdete na našej web stránke:

- prevažne britská a medzinárodná klientela
- komunikačný jazyk na lodiach - anglicky
- plavby okolo sveta
- vysoké platové ohodnotenie
- ubytovanie a strava zdarma
- hradené zdravotné a úrazové poistenie
- pracovná zmluva na cca 6 mesiacov
- nástup (letenka) kompletné organizovaný a zabezpečený spoločnosťou
- kompletne poskytnutá uniforma

Výberové konanie bude prebiehať priamo so zástupcami lodnej spoločnosti v termínoch od 10.02. - 12.02.2017

Účasť nie je voľne prístupná! Všetci kandidáti sa musia u nás vopred prihlásiť a absolvovať vstupný pohovor.

Naša agentúra nepoberá žiadne poplatky za vybavenie práce na výletných lodiach a taktiež nestrháva žiadne provízie z platu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Cunard patrí už viac ako 175 rokov medzi najznámejšie a najlepšie lodné spoločností na svete, preslávený vysokým servisom, vkusným štýlom a luxusom na 5* zaoceánskych lodiach - Queen Mary 2, Queen Victoria a Queen Elizabeth.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- dobrá komunikatívna znalosť anglického jazyka
- znalosť ďalších jazykov výhodou
- prax na danú pozíciu v 4*/5* servise
- flexibilita
- odolnosť voči stresu
- chuť pracovať na výletnej lodi

backup jobs agency, s.r.o. je slovensko-nemecká personálna agentúra, zameraná na sprostredkovanie práce v zahraničí, recruiting a rôzne asistenčné služby v tejto oblasti.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom, ktorý je založený na dôvere a spokojnosti. Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými spoločnosťami a overenými zamestnávateľmi.

Ponúkame Vám individuálny prístup, profesionálne služby a spoľahlivosť.

V rámci sprostredkovateľských služieb a recruitingu sa zaoberáme najmä prácou z oblasti:
- hotelierstva a gastronómie
- riečne a zaoceánske výletné lode
- turizmus

Asistenčné a poradenské služby:
- poradenstvo vo výbere vhodnej pracovnej pozície a vhodného zamestnávateľ
- pomoc s prípravou na osobný pohovor/nábor
- organizovanie pravidelných výberových konaní, náborov a osobných pohovorov priamo so zamestnávateľom/zástupcom spoločnosti
- asistencia pri vyplňovaní cudzojazyčných dokumentov k nástupu do zamestnania

Naša agentúra vznikla v roku 2012 na základe živnostenského oprávnenia a na základe povolenia ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (UPSVaR) ako agentúra sprostredkovania zamestnania - Stefan Liebig backUP jobs agency.

V roku 2014 sa zmenila naša právna forma podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) - backup jobs agency, s.r.o.

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 30999/R

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2886406  Dátum zverejnenia: 11.1.2017