Hľadáme tajných zákazníkov (SK&CZ)

Bare International

Véci út 76 T3F4, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, Vysočina, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
17 - 85 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BARE International je medzinárodná mystery shoppingová agentúra, ktorá meria kvalitu zákazníckych služieb. Ale toto by sme nemohli robiť bez našich hodnotiteľov. Hľadáme ľudí z celej Európy ako ste Vy: zvedavcov, ktorí majú nejaký voľný čas, chcú skúsiť niečo nové a majú základy angličtiny.
Mystery shopperi sa správajú ako normálni zákazníci — napr. kladú otázky, kúpia si niečo alebo sa správajú určitým spôsobom - následne poskytnú detailné reporty alebo spätnú väzbu o ich skúsenostiach a potom dostanú zaplatené. Mystery Shopping nie je práca na plný úväzok; je to niečo, čo môžete pridať k Vašim každodenným aktivitám a jednoducho niečo pre Vás, čo Vám zabezpečí nejaký dodatočný príjem.
Momentálne intenzívne hľadáme milovníkov áut pre naše návštevy autosalónov.

Ako sa stať mystery shopperom?
Potom ako sa zaregistrujete v našom systéme a prejdete náš krátky online tréning mystery hodnotiteľa, uvidíte všetky dostupné mystery návštevy vo Vašom meste/krajine.
Musíte sa na ne prihlásiť a počkať, pokiaľ bude Vaša prihláška schválená. Keď Vás vyberieme, musíte si prečítať inštrukcie pre Vašu mystery návštevu, aby ste sa ubezpečili, že viete, čo máte robiť a na čo sa máte v predajni sústrediť. Po návšteve musíte vyplniť dotazník, odpovedaním na otázky ako: bola predajňa čistá? Boli zamestnanci priateľskí a zdvorilí? Ako dlho ste museli čakať? atď...
Po odoslaní Vašej spätnej väzby dostanete zaplatené v nasledujúcom mesiaci.
Môžete sa rozhodnúť, na koľko návštev sa prihlásite, kedy ich zrealizujete, aby čo najlepšie zapadli do Vášho plánovaného programu.

Môžete navštíviť obchody s módou, športové oddelenia, predajne áut, atď. Často ponúkame mystery návštevy, ktoré môžete urobiť z domu: mystery telefonáty a mystery e-maily.

Informácie o výberovom konaní

Ako začať?
Netreba žiadne CV alebo pohovor, v BARE ide všetko online. Najskôr sa, prosím, zaregistrujte tu: http://bit.ly/wearecars
Potrebujete základy angličtiny, aby ste prešli registráciou a porozumeli našim emailom, ale inak všetky informácie a dotazník sú dostupné v slovenčine/v češtině. Tiež v predajniach musíte komunikovať v slovenčine/v češtině.
Chcete sa o nás dozvedieť viac? Pozrite si našu webstránku alebo ma kontaktujte prostredníctvom mailu alebo cez Skype!
Nemôžeme čakať na spoluprácu s Vami! Začnite toto nové dobrodružstvo už dnes!

Szintia Szucsán
Recruitment Coordinator
BARE International
Email: [email protected]
Tel Office: +36 1 799 8748
Skype: bare-europe-sszucsan

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme mystery shopperov s vodičským preukazom!

Bare International, Inc. was founded in 1987 by Dale and Michael Bare in Fairfax, Virginia. The idea was born when they found that current ‘mystery shop‘ companies were providing only limited mystery shop services in local areas. The Bares wanted to set up a company that would make consistent services available at a national level. Originally called “Restaurant & Hotel Services” (RHS), the company’s base was in the hospitality industry. For many years, Restaurant and Hotel Services provided Mystery Shop Guests and Integrity Audits to hotel and restaurant chains across the USA.

In 1999, RHS became Bare Associates International, based upon the addition of an overseas office in Antwerp, Belgium. Since then, BARE has grown exponentially in the global marketplace. Now, in addition to the Antwerp, Belgium office, BARE has offices in cities around the world including: Budapest, Hungary; Mumbai, India; Shanghai, China; Sao Paulo, Brazil and Santiago, Chile. On any given day, BARE International is doing business for clients in over 100 countries thus completing over 30,000 audits each month.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2308113  Dátum zverejnenia: 29.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17 - 85 EUR/mesiac