Pracovník na montážnej linke vo Fínsku/ Assembly worker in Finland

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Termín nástupu
August
Mzdové podmienky (brutto)
10,81 - 12,91€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Valmet Automotive in Uusikaupunki plánuje prijať 1,000 nových zamestnancov na výrobu Mercedes-Benz GLC SUV a A-Class.

Chceš zažiť nové dobrodružstvá? Chceli ste vždy navštíviť Santa Klausa? Je sauna Váš druhý domov? S nami si môžete splniť Vaše sny.

Hľadáme ľudí, ktorí by chceli ostať vo Fínsku dlhodobejšie a našli tu svoj druhý domov.

• Práca na montážnej linke
• Montovanie, vkladanie, prikladanie, spájanie (a pod.) súčiastok, dielov
• Kompletizácia výrobku/auta
• Kontrola kvality laku, leštenie

Viac informácii o projekte nájdete kliknutím na link:

• Preplácané nadčasy
• Základná mzda je medzi 10,81 až 12,91 €/hod/ brutto - v závislosti od praxe
• Príplatky v súlade so zákonom - plus 11%
- Príplatky za zmeny - večerná zmena - 1,19 €/hod/brutto, nočná zmena - 2,19 €/hod/ brutto
- Asistencia pri vybavovaní všetkých administratívnych úkonov spojených s pracovným pomerom vo Fínsku

Ponúkame:

• Zaujímavú prácu v modernom závode na výrobu Mercedesov v Uusikaupunki, Fínsko.
• Dlhodobý fínsky kontrakt so všetkými sociálnymi benefitmi, ktoré krajina poskytuje (minimálne rok, s možnosťou predĺženia)
• Prácu v medzinárodnom kolektíve
• Úplné zaškolenie
• Zabezpečenie ubytovania
• Večerné a nočné príplatky

V prípade záujmu, prosím aplikujte cez daný link, alebo nám pošlite priamo Vaše CV. Budeme Vás kontaktovať asap.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je jedna z najväčších subdodávateľov na svete v oblasti automobilového priemyslu.

Firma sa zaoberá strojárstvom, výrobou a poradenskými službami. Hlavnou oblasťou pôsobenia sú prémiové vozidlá, kabriolety a ich strešné systémy, rovnako ako aj elektrické vozidlá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Nepotrebujete skúsenosti, radi Vás zaškolíme! Najdôležitejšie je byť pozitívne naladený, hovoriť anglicky a mať chuť pracovať.

Founded in 1999, Barona is a leading private employment company in the Nordics and the largest organisation in its field in Finland.

We at Barona have reformed the working life in the Nordics and abroad for over 20 years. Over 30,000 people find a job through us every year. We have offices in Finland, Sweden, Norway, Denmark, Spain, Poland, Slovakia and operate also in Eastern Europe and Philippines.

We offer work opportunities in the Nordic area, globally ranked as the best countries to live and work in. We make sure to match your career goals and ambitions with the best job opportunities. At Barona, you will find a partner that supports you in each stage of your relocation to Finland, Sweden or Norway. We help you settle down, provide you with accommodation, guidance through all administrative formalities, and support you in kick-starting your new career journey.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2938129  Dátum zverejnenia: 11.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,81 - 12,91€/hod.