MIG/MAG Zvárači potrubí do mesta Kokkola, Fínsko

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Kokkola, Fínsko
Termín nástupu
September-október 2021
Mzdové podmienky (brutto)
16 - 17 EUR/hod.+ pekkanen (príplatok zo zákona) 6,3%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených MIG/MAG zváračov pre náško klienta, ktorý pôsobí v meste Kokkola vo Fínsku. Jedná sa o zváranie potrubí.

Náplň práce:
- Zváranie metódou MIG/MAG
- Zváranie tlakového priemyselného potrubia
- Práca s technickou dokumentáciou
- Materiál: čierna oceľ

Čo ponúkame:
- Fínska pracovná zmluva
- Plat: 16-17 €/h/brutto (výška platu záleží od predchádzajúcich skúseností)+ pekkanen (príplatok zo zákona) 6,3%
- Pracovný čas: 40 h/týždeň
- Práca na 1 smenu (od 7:00 do 15:30)
- Možnosť zbierania extra hodín do tzv. "bank holiday system"
- Dĺžka práce: do konca februára-marca 2021 (s možnosťou predĺženia)
- Ubytovanie ZADARMO (zabezpečená vlastná izba)
- Možnosť rotácie (po dohode)
- Dátum nástupu: September-október 2021

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis na [email protected] alebo [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Požiadavky:
- Relevantné pracovné skúsenosti so zváraním potrubia (metóda MIG/MAG)
- Predchádzajúce skúsenosti s tlakovými rúrami
- Schopnosť čítať technické výkresy
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (aspoň úroveň A2)
- Platná zváračská licencia je výhodou, ale nie je podmienkou

Founded in 1999, Barona is a leading private employment company in the Nordics and the largest organisation in its field in Finland.

We at Barona have reformed the working life in the Nordics and abroad for over 20 years. Over 30,000 people find a job through us every year. We have offices in Finland, Sweden, Norway, Denmark, Spain, Poland, Slovakia and operate also in Eastern Europe and Philippines.

We offer work opportunities in the Nordic area, globally ranked as the best countries to live and work in. We make sure to match your career goals and ambitions with the best job opportunities. At Barona, you will find a partner that supports you in each stage of your relocation to Finland, Sweden or Norway. We help you settle down, provide you with accommodation, guidance through all administrative formalities, and support you in kick-starting your new career journey.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4156372  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 16 EUR/hod.