Kuchár pre reťazec Hesburger, Fínsko

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Termín nástupu
dohodou
11,62 - 12,81 EUR/hod.+ dodatočné príplatky za prácu vo večerných hodinách, v Nedeľu a cez sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti z prípravy rýchleho občerstvenia alebo vzdelanie v oblasti gastronómie? Chceli by ste si vyskúšať prácu v zahraničí? Potom hľadáme práve Vás!

Príďte do Fínska a pracujte ako Kuchár pre reťazec Hesburger, ktorý je súčasťou siete čerpacích staníc ABC.

Náplň práce:
- Práca v reštaurácii Hesburger
- Rôzne lokácie: Orivesi, Toijala, Tampere Lahdesjärvi, Pirkkala, Nokia Kolmenkulma
- Príprava jedál z čerstvých surovín ako aj z predpripravených pokrmov (sladké a slané pochutiny do chladiacich boxov, a la carte jedlá, rýchle občerstvenie, pizza, obedy, šalátový bar...)
- Dynamické pracovné prostredie (vyšší objem objednávok v nárazových hodinách)
- Prípadné iné zodpovednosti podľa potreby (obsluha zákazníkov, triedenie skladových zásob, pomoc pri upratovaní)
- Jazyk výkonu práce: Angličtina

- Fínska pracovná zmluva na 6 mesiacov
- Hodinová mzda: 11,62-12,81 €/h + dodatočné príplatky za prácu vo večerných hodinách, v Nedeľu a cez sviatky
- Pracovný čas: závisí od vyťaženia, môže byť po 112,5 h/3 týždne (možnosť hodín navyše) . Konečný pracovný rozvrh bude závisieť aj od otváracích hodín čerpacej stanice (niektoré majú 24 hodinovú prevádzku)
- Termín nástupu: podľa dohody
- Ubytovanie: samostatná izba, cena približne 300 €/mesiac

Navyše dostanete:
- Kompenzácia za dovolenku (okolo 9% navyše v prvom roku)
- Platené štátne sviatky (okolo 4% navyše po prvom mesiaci)
- Preplácaná privátna zdravotná starostlivosť (po prvom mesiaci)
- Poistenie práce
- Relokačný balík (zahrnuté služby: zabezpečenie ubytovania, asistencia pri vybavovaní formálnych dokumentov, návšteva daňového úradu, pomoc pri sťahovaní a pod..)

V prípade záujmu reagujte priamo cez uvedený link alebo zaslaním Vášho životopisu na jeden z nižšie uvedených e-mailov: [email protected]
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár/pracovník rýchleho občerstvenia

Počet rokov praxe

1

- Vzdelanie v oblasti gastronómie podmienkou
- Skúsenosť priamo z reťazca Hesburger veľkou výhodou
- Anglický jazyk komunikatívne - aspoň B1
- Schopnosť pracovať v rušnejších hodinách

Founded in 1999, Barona is a leading private employment company in the Nordics and the largest organisation in its field in Finland.

We at Barona have reformed the working life in the Nordics and abroad for over 20 years. Over 30,000 people find a job through us every year. We have offices in Finland, Sweden, Norway, Denmark, Spain, Poland, Slovakia and operate also in Eastern Europe and Philippines.

We offer work opportunities in the Nordic area, globally ranked as the best countries to live and work in. We make sure to match your career goals and ambitions with the best job opportunities. At Barona, you will find a partner that supports you in each stage of your relocation to Finland, Sweden or Norway. We help you settle down, provide you with accommodation, guidance through all administrative formalities, and support you in kick-starting your new career journey.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4175565  Dátum zverejnenia: 5.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 11,62 EUR/hod.