1x Kuchař - 1700,-€ fine dining Restaurace-Hotel

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 700 EUR/měsícčistámzda 1700€ , po všech odečtech / ZSM: 13€/

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro rodinnou restauraci/hotel v jejímž čele stojí 3 michelinový šéfkuchař hledáme dalšího zručného kuchaře-ku po vyučení či s několikaletou praxí pro okamžitý nástup. Jedná se o velmi nadprůměrnou pracovní nabídku s perfektní kuchyní, budete mít možnost se na všem domluvit. (v kolektivu jsou 2 česko-slovenští kolegové) Tato nabídka je vhodná pro člověka se zájmem o kvalitní gastronomii, pracovitého a týmového hráče.Jedná se o práci na dlouhotrvající a hlavní pracovní poměr. Ubytování je zajištěno. Minimální požadavky na jazyk - stačí dokonce i angličtina !.
Plat: nástup 1700€ čistého, plus spropitné do kuchyně a 13. plat po půl roce,
Region: Baden Württemberg, SRN
Typ: plný úvazek
Nástup: dle domluvy, možný od ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 2,5 dne v týdnu volno, jinak denně 10 hodinové směny
Zajištěno: ubytování, strava, pojištění a pracovní smlouva s přihlášením na úřadě.
Podrobnosti k nabídce včetně fotografie a webových stránek sdělíme rádi po telefonu a e-mailem.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadprůměrné platové podmínky
- špičkové, čerstvé a netradiční suroviny
- profesionální přístup
- Zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi
- zdravotní a sociální pojištění, pracovní smlouva od hotelu samozřejmostí

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině či angličtině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 Uveďte prosím ref. číslo.ID509k . Bartlett.cz . s sebou si můžete vzít přítelkyni, která by vypomáhala s nádobím v kuchyni. (společný 1 volný pokoj)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční restaurace hotel. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz (popřípadě dopošleme webovou stránku s dalším popisem podniku)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kuchař

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchař

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozicí na kterou se hlásíte
- německý nebo anglický jazyk alespoň na úrovni porozumění

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1314244  Dátum zverejnenia: 21.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/měsícčistámzda 1700€ , po všech odečtech / ZSM: 13€/