1- 2 xKuchař - 1500€ - 1600€ Restaurace Freiburgu

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Freiburg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2400 € zákl. složka mzdy- jinak čistého 1600 EUR/měsíc čistého, ubytování zdarma

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro rušnou restauraci na Rýně v jižním cípu SRN hledáme kuchaře pro přílohy. Moderní mezinárodní kuchyně skloubená s tradiční německou. Nástup možný od ihned, přizpůsobí se Vašim možnostem. Ubytování zajištěno zaměstnavatelem a poskytnuto zdarma. Němčina na komunikativní úrovní nutností. Stačí v základech. V kolektivu český kuchař, který zde pracuje již delší dobu.

Ref.č.: ID366
Plat: nástup 1 600 čistého, ubytování zdarma (práce pouze 5dnů v týdnu)
Region: SRN, Baden Württemberg,
Typ: plný úvazek na dobu neurčitou
Platnost: nabídka je aktuální

Zaměstnanecké výhody, benefity

- německou a mezinárodní kuchyni
- zaučení
- zdokonalení se v jazyce, douhodobý prac. úvazek
- pracovní smlouvu přímo od zaměstnavatele
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis a možnost více nabídek
* práci v této restauraci doporučujeme

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T.+420 608769029 .
Fotky restaurace včetně jejich webové stránky a dalších informací dopošleme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

kvalitní domácí prosperující restaurace s výborným jménem. Celoroční provoz, zajištěné ubytování poskytnuté zdarma. Kvalitní mzda. Celoroční teplé počasí a blízkost řeky Rýn.
Další nabídky hotelové a restaurační po celém Německu. Možnost výběru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

kuchařský

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá dvouletá až 25 ti letá zkušenost podmínkou
- německý jazyk -
- kolektivní, pracovitý kuchař bez závislostí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2102348  Dátum zverejnenia: 21.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2400 € zákl. složka mzdy- jinak čistého 1600 EUR/měsíc čistého, ubytování zdarma