Reagujte bez životopisu

Kuchař v seminárním hotelu **** u Bodensee u Švýcarska

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Bodensee, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned možný
Mzdové podmínky (brutto)
Od 3 500 EUR/měsícsilná německá společnost u švýcarských hranic a u jezera. Celoroční post s mnoha výhodami. Velmi profesionálí prostředí.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro kvalitní čtyřhvězdičkový hotel v jedné z nejlepších oblastí pro výdělek v Německa hledáme pro dlouhodobý pracovní poměr kuchaře pro seminární kuchyni. Žádné alacarty. .
Ref.č. ID940
Plat : v prvním půl roce 3500€ hrubého, potom 4 000€
Region: Baden Württemberg
Typ: HPP
Nástup: ihned či dle domluvy
Platnost: aktuální nabídka, doporučený hotel s výbornými referencemi
Pracovní doba: běžná hotelovým standardům (5 dnů v týdnu, placená dovolená)
Ubytování: ano, zajištěno, od 350€ ale luxusní.( možnost pracovat v páru )

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou práci
- Zdokonalení se v jazyce a zaučení
- ubytování 100%
- strava běhěm práce
- Zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí,
- pracovní smlouva přímo od německého hotelu

Svůj životopis s přiloženou fotografií prosím zašlete na [email protected] .
V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na:+420608769029 .

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* pracovní smlouvu přímo od německého zaměstnavatele
* zdravotní a socialní pojištění jsou samozřejmostí

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T.+420608769029 vice informací obdržíte pak od nás telefonicky nebo emailem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

silná německá společnost, vše na top úrovni.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kuchař

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

vaření

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru či praxe v oboru podmínkou
- neměcký anebo anglický jazyk na komunikativní úrovni
- zodpovědnost, profesionalita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2323630  Dátum zverejnenia: 7.5.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 3 500 EUR/měsíc