Kuchař - ostrov Sylt, celoroční hotelové místo u moře

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Westerland, Sylt, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
do 14ti dnů
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 2 300 EUR/měsícčistá mzda 1500 - 1600€ EUR/měsíc,

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

chcete pracovat u moře a to dlouhodobě s kvalitním platem a zajištěným ubytováním ? V kolektivu 2 česky mluvící kolegové, v kuchyni 1 český kuchař. Kvalitní a silná společnost , pracovní místo v restauraci, povětšinu bez ala cartů. Hledáme 1 kuchaře s němčinou na úrovni porozumění pro co nejdřívější nástup.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Ubytování a strava zajištěna (krásný vlastní pokoj se sprchou a WC)
- Vyřízení formalit na místě
- Zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- Možnost zkušebního dne na přání (pokud chcete, jinak prakticky přijedete a nastupujete)

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině či češtině společně s fotografií na [email protected] T.+420 608 769 029 www.bartlett.cz . Nabídneme Vám i rezervní nabídku, dle domluvy. Kuchařská místa po celém Německu.
* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Velká a silná společnost, provozující i tento hotel, který slouží pro dovolené jejich zaměstnanců. Jedinou nevýhodou je dálka od ČR, výhodou je celoroční zaměstnání u moře. Vlaky sem jezdÍ s tzv. včasnou jízdenkou již od 800kč - 1500,- kc až na místo. či letecky až na ostrov za 120 €. V případě jakychkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat, Český kolega v kuchyni.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kuchař

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

VAŘENÍ

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe z práce na kterou se hlásíte
- vyučení či hotelová škola není podmínkou
- německý jazyk na komunikativní úrovni
- odpovídající vzhled a vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3187312  Dátum zverejnenia: 17.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 300 EUR/měsícčistá mzda 1500 - 1600€ EUR/měsíc,