Reagujte bez životopisu

1x zkušený číšník, servírka- Regensburg, bavorská Restaurace u hranic

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Regensburg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 EUR/měsíc1700 euro čistá mzda 1500e spropitné,

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitní místo pro zkušeného a la cart číšníka / servírku s vlastním spropitným , s přibližnou praxí od 2 do 35 let v blízkosti českých hranic u města Regensburg. Nástup možný od ihned, kvalitní restaurace, fotky a webovku Vám dopošleme. Německý zaměstnavatel, pracovní smlouva přímo od něj. Český kolega.
. obsluha restaurace, přes léto zahradní restaurace, a salónky
. kasírování hostů (vlastní spropitné )

Zaměstnanecké výhody, benefity

BEZ PROVIZE za zprostředkování
- ubytování poskytnuto a zajištěno (v domě)
- celoroční provoz
- v kolektivu je Čech
- výborný zaměstnavatel

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu společně s fotografií na [email protected] . T.+420 608769029 . V nabídce máme další posty po celém Německu i Rakousku. Různé nástupní termíny a práce buď na sezónu anebo natrvalo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

kvalitní německá restaurace. Pracovní smlouva přímo od majitele hned po příjezdu či na vyžádní předem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

obsluha hostů

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Pokladna - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost nebo vyučení v oboru nutností
- bohaté zkušenosti vítány
- německý jazyk na aktivní komunikativní úrovni nutností
- majitel přijme profesionála nehledě na věk a pohlaví

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3311728  Dátum zverejnenia: 6.12.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc