Pokojská - Chyžná - Německo, Freiburg a okolí ,do 30.10.

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2019
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 1 250 EUR/měsícv tempu 5 dnů v týdnu, čistá nzda minim. 1200€ /ZSM 9,5€/

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní moderní hotel v oblasti Freiburgu hledáme pokojskou/chyžnú, od které se očekává alespoň komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny a zároveň prokazatelná 1 roční zkušenost s tímto postem. Nástup možný od 1. 5 . Jedná se o sezónní nabídku do 30.10.
Vše je tu pro Vás přichystáno - ubytování, strava, pracovní smlouva na přímo. Jedná se o ověřenou nabídku v dobrém hotleu.

Ref.č.: ID789
Plat: nástup 1200€ čistá mzda, ubytování již odečteno
Region: SRN, Baden Württembersko
Typ: plný úvazek
Nástup: 1.5.2019
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 5 dnů v týdnu 2 dny volna

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci do 30. 10 či po domluvě dlouhodobě
- odpovídající platové podmínky
- zajištění ubytování a stravy
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu zaměstnání

*BEZ provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených restaurací na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected]. Pomůžeme Vám s dopravou. BUde o Vás postaráno. T.+420608769029 pan Hruška, veškeré další info doposílám emailem. naše stránky web: bartlett.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční kvalitní a navštěvovaná německá restaurace ve městě v blizkosti Freiburgu. Stručný popis včetně vebových stránek či podobné pracovní nabídky Vám rádi dopošleme emailem.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

úklid pokojů

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- němčina či angličtina na úrovni porozumění
- bez nutnosti pohovoru či zkoušky = rovnou nástup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3374709  Dátum zverejnenia: 4.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 250 EUR/měsícv tempu 5 dnů v týdnu, čistá nzda minim. 1200€ /ZSM 9,5€/