Mytí nádobí tzv Spüler- Regensburg,od ihned

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Zemský okres Regensburg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 750 - 1 850 EUR/měsícčistá mzda 1200 € /ZSM - 9,5,-€ /

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro nově otevřenou moderní restaurací s mezinárodní a německou kuchyní v oblasti Regensburgu hledáme ještě 1 pracovníka pro mytí nádobí a čištění zeleniny či její krájení. Jedná se o celoroční provoz.
. bližší informace podáme po zaslání životopisu
. zajištěné ubytování v místě pracoviště bez nutnosti dojíždět
. 1x stejné nové místo z dnešního dne ve městě Rüdesheim (cesko-slovensky kolektiv, sezona)

Zaměstnanecké výhody, benefity

BEZ PROVIZE za zprostředkování
- ubytování poskytnuto
- bez nutnosti vlastního vozu
- celoroční provoz
- v kolektivu 1 Čech a 1 slovenský kolega
- německý zaměstnavatel
- prac. smlouva přímo od německého zaměstnavatele

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T.+420 608769029 . V nabídce máme další podobné posty po celém Německu a Rakouskku. Stačí nám poslat svůj CV.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

kvalitní nová německá restaurace. Pracovní smlouva přímo od majitelů hned po příjezdu či na vyžádání předem. Bez nutnosti zkoušky. Platí rovnou příjezd. Minimální požadavky na jazyk.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

práce v kuchyni

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dochvilnost, pracovitost a kolektivnost
- předešlá zkušenost výhodou
- německý či anglický jazyk nutností v základech

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3508685  Dátum zverejnenia: 21.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 750 - 1 850 EUR/měsícčistá mzda 1200 € /ZSM - 9,5,-€ /