S ubytováním - servírka ž/m- Kamenice u Prahy

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Mnichovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
čistá měsíční mzda 25.000 Kč tis. plus vlastní spropitné k tomu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro restauraci V blizkosti Prahy, v okolí města KAMENICE hledáme samostatnou servírku/číšníka s praxí od 1 do 25 let.
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: středa až neděle 5 dnů v týdnu
Ubytování: volná garsonka , byt (zdarma)
Náplní práce je obsluha hostů, příprava pro chod restaurace, spolupráce s kolektivem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dobré platové ohodnocení
Samostatnou a zodpovědnou práci
placená dovolená a spousta dalších benefitů ozřejmí zaměstnavatel při nástupu

Informace o náboru

Svůj životopis zašlete prosím na [email protected] nebo se registrujte vyplněním dotazníku na www.bartlett.cz . Nezapomeňte uvést ID59. V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: 234221234. Bartlett Recruitment.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

rodinná restaurace, dobře situovaná u hlavní silnice s možností parkování s přibližně 60 - 80 místy k sezení. Moderní gastronomie, česká a mezinárodní kuchyně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

obsluha hostů

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

. vyučení v oboru
. praxe od 1 - 25 let
. znalost obsluhy
. schopnost samostatné práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 738488  Dátum zverejnenia: 15.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: čistá měsíční mzda 25.000 Kč tis. plus vlastní spropitné k tomu