Montér - Lakýrník

BBA HRANICE, spol. s r.o.

Bělotín 287, 753 64 Bělotín, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Okres Přerov, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lakování jednotlivých dílů přenosných čerpadel. Jedná se o mokré lakování syntetickými látkami, práce převážně s ruční pistolí. Manipulace kusy, příprava kusů k lakování. Úzká spolupráce s oddělením montáže.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem + možnost růstu
• měsíční výkonové a kvartální absenční odměny a 13. plat
• výrazný příspěvek na dopravu v obou směrech - do práce i z práce
• dobrý oběd za 32 Kč a výběr ze čtyř možností
• nadstandardní dovolenou až 24 dní ročně
• příspěvek na penzijní pojištění
• na pracovišti budete mít vždy dost vody, sody i čaje, kávy a čokolády zdarma
• firemní akce (letní fotbal a grilování, dětský den, vánoční večírek)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Máte praxi v oblasti lakování
• Chcete pracovat ve výrobě zajímavého produktu v Bělotíně
• Chcete pracovat v jednosměnném provozu
• Jste pracovitý/á, ochotný/á, flexibilní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BBA je předním výrobcem mobilních čerpadel. Naše řešení čerpadel Vám nabízí nejnižší náklady na používání a také jedinečnou spolehlivost.
V České republice nás najdete jako BBA HRANICE v Bělotíně v Olomouckém kraji. Naše profesionální týmy a partnery, kteří Vám nabízejí vynikající výrobky a stálou podporu, ale najdete po celém světě.
Náš moderní výrobní závod v Bělotíně se rozprostírá na ploše více, než 2 000 m² a zaměstnává 85 zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2982015  Dátum zverejnenia: 19.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou