Reagujte bez životopisu

Komunikativni kolega do kanceláře

Beluga Group s.r.o.

Místo práce
Moravské náměstí, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 70 000 Kč/měsícfixní plat + vysoké provize podle dosažených výsledků

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi dobrý obchodník s výbornými komunikačními dovednostmi ? Máš prozákaznický přístup? Nebojíš se komunikace po telefonu ? Tak čti dál , možná hledáme právě tebe .

Co ti můžeme nabídnout ?

Atraktivní mzdu ,která se odvíjí od tvých výsledků (fixní měsíční mzda a k tomu variabilní složka , které se meze nekladou )Průměrný obchodnik si u nas vydělá 57 216 Kč ,nejsou vyjímkou i vyšší příjmy ,toho dosáhne ale jen ten kdo na sobě chce pracovat, vzdělávat se a chce být nejlepší.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-fixní plat +nadstandardní provize z dosažených výsledků
-firemní akce
-pro nejlepší zahraniční dovolená hrazená firmou
-možnost zahraničních stáží

Informace o náboru

Zašlete nám svoje CV , těšíme se na Vás na osobním pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

finance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-komunikatovnost
-spolehlivost
-orientace na výsledky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Partner mezinarodni firmy FXDD(www.fxdd.com) .Jedná se regulovaného forexového obchodníka , zabývame se propagaci sluzeb a realizaci marketingovych kampani pro tuto společnost na českém trhu .

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3978754  Dátum zverejnenia: 29.9.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc