Reagujte bez životopisu

Pohodový kolega do kanceláře- HPP, FIX + bonusy, 30-50 000kč

Bernstein Bank GmbH

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.07.2020
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 45 000 Kč/měsícbonusy, provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chtěli byste pracovat pro stabilní mezinárodní společnost, která ráda aktivně podpoří Váš budoucí profesní a osobní rozvoj?
Chtěli byste třeba po zapracování absolvovat pracovní stáže na pobočkách společnosti v zahraničí?
Rádi byste uvítali možnost realizace Vašich nápadů a nových přístupů v reálné praxi?
Uvítali byste svůj reálný, budoucí, plánovaný karierní růst?

A očekáváte, že za svoji práci budete také následně náležitě a nadstandardně ohodnoceni?

Pokud reagujte na naši nabídku práce, protože budete tím vhodným kandidátem / kandidátkou, kterého v tuto chvíli pro našeho klienta hledáme.

Náplň práce:
komunikace s novými a stávajícími klienty společnosti
kontrola čerpání služeb klienty a support klientů
zajišťování technické podpory klientům společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
příjemné pracovní prostředí (kanceláře v centru Prahy)
garantujeme fixní mzdu a k tomu máme vysoké obchodní provize z každé zakázky – žádné nesplnitelné plány, žádné stropy, přímý podíl na zisku.
práci na HPP nebo po dohodě je možnost práce na IČO
školení a vše s ním spojené je hrazené firmou
intenzivní marketingovou podporu
profesní podporu a odbornou garanci po celou dobu spolupráce
možnost zvyšování svých profesních znalostí – pozice s kariérním postupem
s možností práce či stáží na zahraničních pobočkách

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

Hledáme kolegy, kteří:
mají velmi dobré komunikační a argumentační dovednosti
chtějí pracovat pro světovou investiční společnost
chtějí kariérně růst a zdokonalovat se
pracovat v mladém a pozitivním kolektivu
chtějí být do budoucna finančně nezávislí
věnovat se oboru
ukončené SŠ vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme finanční společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.
ID: 3928178  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc