Práce v kanceláři - i bez praxe

Bernstein Bank GmbH

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.09.2020
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 45 000 Kč/měsícHPP, fix a bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme společnost s mnoha pobočkami po celém světe a hledáme do rozšiřující se pobočky v Praze nové kolegyně a kolegy.

Vhodné pro schopné a komunikativní ABSOLVENTY s chutí se seberealizovat a zdokonalovat v rozvíjející se mezinárodní společnosti. Pro úspěšné je samozřejmostí kariérní růst a nadstandardní platové ohodnocení. Vhodné i pro uchazeče kteří doposud pracovali v jiném oboru

Náplň Práce:
komunikace s klienty, kteří se registrovali přes internetové kampaně a externí call centra
zajištění kompletního servisu a požadavků klienta
vyřizování komunikace se stávajícími i novými klienty
účast na firemních seminářích a školeních
budování a rozvíjení vztahů s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity a bonusy:
bezplatné proškolení našich zaměstnanců po dobu šesti měsíců
zahraniční dovolené
vzdělávací kurzy
víkendové pobyty
sportovní zájezdy
firemní akce
Platební podmínky:

2 položkový platební systém

fixní plat 18.000 kč /HPP( možnost růstu )
flexibilní položka – dle odvedené práce 0–3000 EUR

Zkuste to s námi u nás poznáte skvělých lidí a budete dělat pohodovou práci o kterou se nemusíte bát, že o ni v této době přijdete :)
Jsme prostě jistota této doby!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Áno

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
min. ukončené SŠ vzdělání nebo SOU
spolehlivost, profesionální vystupování
flexibilita, komunikativnost
uživatelská znalost práce na PC
trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bernstein Bank je německá soukromá banka. Naše sídlo se nachází v centru Mnichova, v Maximilianstrasse. Naší hlavní činností je makléřství na kapitálových trzích, kde se specializujeme na obchodování s devizami a deriváty.
Bernstein Bank je jedinou regulovanou institucí v Německu, která má vlastní aktivní licenci na provozování serverové technologie MetaTrader 4.

Kromě přísné regulace jako německá banka máme také licence k poskytování bankovních a finančních služeb ve všech zemích EU. Díky tomuto rámci jsme optimálně umístěni pro soukromé a institucionální klienty po celém světě. Naši klienti oceňují vysoký standard bezpečnosti a kvality služeb v německém finančním centru.
Naše pobočka Bernstein se taky nachází v České republice v Praze, v Ostravě a v Brně.
Částečně fungujeme v administrativě, občas píšeme a tvoříme.
Pro naše klienty jsme kotvou, o kterou mohou opřít svou kocábku při své plavbě životem. Sami pro sebe a pro ty, které baví na sobě pracovat a žít s elánem, jsme přístavem.

Maximilianstr. 13
80539 Munich
Německo
ID: 3953820  Dátum zverejnenia: 18.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc