Reagujte bez životopisu

Pozice v kanceláři - Vhodné pro Absolventy/Po maturitě

Bernstein Bank GmbH

Místo práce
Hvězdova, Praha 4-Nusle, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

Budeš aktivně komunikovat a zajišťovat technickou a administrativní podporu pro klienty naší společnosti
Komunikace s novými i stávajícími klienty společnosti (e-mail, telefon)
Kontrola, support, reporting, CRM

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč právě teď, proč právě my!

Kariéra u nás znamená dlouhodobý růst a stabilní příjem.
Pevná pracovní doba 8:30–17:30 od pondělí do pátku a naše společnost je dostupná MHD
Kromě přísné regulace jako německá banka máme také licence k poskytování bankovních a finančních služeb ve všech zemích EU.
Nabízíme:

Fixní plat 20-70.000czk /m.
Provizní plat
Bonusy (Finanční/Nefinanční (mobil, tablet)
Zaměření, obor – Bankovnictví, peněžnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme na oplátku:

Máš dokončené minimálně SŠ/SOU vzdělání s maturitou a čistý rejstřík
Si mladý ambiciózní člověk, absolvent ve věku od 18 do 30 let?
Nedělá ti problém pracovat na počítači, rychle zvládneš nové programy na správu financí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme finanční společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.
ID: 3987684  Dátum zverejnenia: 16.10.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc