Skladník

Bilsing Automation Czech s.r.o.

Průmyslová 1001, Benátky nad Jizerou II, Benátky nad Jizerou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příjem, přeskladnění a výdej materiálu pomocí informačního systému
- příprava dílů a materiálu pro interní montáž
- vedení skladové dokumentace
- vedení skladového hospodářství
- provádění každoroční inventury
- zabezpečení přípravy zakázek dle termínu
- spolupráce při zabezpečení chodu skladu

Zaměstnanecké výhody, benefity

PRÁCI VE STABILNÍ MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI
MOŽNOST DALŠÍHO PROFESNÍHO RŮSTU
ODBORNÁ ŠKOLENÍ
25 DNÍ DOVOLENÉ
13. PLAT po roce působení ve firmě
STRAVENKY S NOMINÁLNÍ HODNOTOU 80 Kč
PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ
BONUS ZA ODVEDENOU PRÁCI
PRÉMIE PŘI DOSAŽENÍ PRACOVNÍ JUBILEA
MIMOŘÁDNÉ PRÉMIE, PRÉMIE PŘI DOPORUČENÍ ZAMĚSTNANCE
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, následně možnost doby neurčité - nehledáme kandidáta na rok, hledáme parťáka, který bude trvalým členem týmu a práce ho bude bavit

Nástup možný ihned

Jak to u nás vypadá? Shlédněte krátké video o tom, jak to vidí naši zaměstnanci :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technický směr výhodou, nikoliv podmínkou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost skladového hospodářství
- schopnost týmové práce
- dobré komunikační schopnosti
- systematický způsob práce
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita
- průkaz VZV výhodou
- znalost čtení výkresové dokumentace výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Bilsing Automation se specializuje na výrobu manipulačních ramen do lisoven, karosáren či jiných velkosériových provozů. Sídlíme v Benátkách nad Jizerou, jsme jedinou výrobní filiálkou pro další mezinárodní pobočky a naše mechanizace jsou součástí výrobních procesů v předních automobilkách světa. Do svého týmu hledáme nové kolegy, kteří hledají zajímavou práci, mají elán a zájem učit se novému a chtějí pracovat v nevelké, ale stabilní společnosti.
ID: 3682625  Dátum zverejnenia: 30.5.2019