Vedoucí výroby

BIOGENA CB spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
U Pily 702, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-08
Mzdové podmínky (brutto)
27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství (31224)

Pracoviště a kontakty

Firma:BIOGENA CB spol. s r.o., IČ 62526472
Pracoviště:U Pily 702, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-11-08
Mzdové rozpětí:od 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: VŠ, ideálně potravinářského směru; praxe na obdobné pozici min. 2 roky; znalost legislativních předpisů v oblasti potravinářství a hygieny; znalost norem systému řízení kvality a bezpečnosti produktu /ISO,HACCP,IFS,BRC/; technické znalosti a dovednosti; organizační a komunikační dovednosti; manažerské dovednosti, zkušenost s vedením a motivací pracovníků; odpovědnost za optimalizaci výrobního procesu a nákladů v rámci zavedené technologie a výrobního vybavení; smysl pro efektivní práci a dodržování stanovených předpisů; koordinace spolupráce s ostatními úseky společnosti; flexibilita a vysoké pracovní nasazení; AJ na komunikativní úrovni; ŘP sk. B; preference kandidátů z oblasti potravinářství; bydliště v Českých Budějovicích a blízkém okolí
Popis činnosti: odpovědnost za řízení a koordinaci výroby; zvyšování efektivity výroby; zavádění a dodržování výrobních postupů; plánování výrobních kapacit; dohlížení na plnění výrobních objednávek z hlediska nastavených termínů a kvality; odpovědnost za proškolení podřízených pracovníků o zásadách BOZP a PO a jejich dodržování; provádění pravidelné kontroly parametrů výrobního procesu; reportování výsledků celkové činnosti mateřské společnosti; kooperace s mateřskou společností; úzká spolupráce s oddělením kvality; návrhy investic do výrobních technologií
Nabízíme: zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti; zajímavou, náročnou a zodpovědnou práci na HPP; osobní a profesní rozvoj; motivující finanční hodnocení; telefon, notebook, služební vozidlo; dovolená navíc, stravenky; nástup ihned nebo dle dohody

Poslední změna:2016-11-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11698980754

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 2804113  Dátum zverejnenia: 9.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 27000 Kč/měsíc