Účetní pro oblast majetku

BioVendor Group a.s. (MPSV)

Místo práce
Karásek 1767, 621 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní finanční a investiční (33133)

Pracoviště a kontakty

Firma:BioVendor Group a.s., IČ 63468263
Pracoviště:BioVendor Group a.s.- provozovna, Karásek 1767/1, Řečkovice, 621 00 Brno 21

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Případní zájemci o nabízenou pracovní pozici mohou zasílat svoje životopisy společně s motivačními dopisy na níže uvedený e-mail:
Andrea Glozygová
e-mail: [email protected]

Název pozice: ÚČETNÍ PRO OBLAST MAJETKU
Náplň práce:
zodpovědnost za evidenci pořízeného hmotného majetku a za jeho zařazení do užívání
klasifikace majetku a jeho správné zatřídění do majetkových kategorií v souladu s českými účetními standardy
zodpovědnost za správné zaúčtování přijatých faktur při pořízení majetku
správa evidence majetku a jeho účtování
analýzy a reportování pro interní účely
účtování bankovních výpisů a jiná drobná agenda
postupné seznámení s obsahem, organizací a řízením účetních agend ve výrobní a obchodní firmě se záměrem stát samostatným členem účetního týmu

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
praxi v účetní oblasti min. 3 roky velkou výhodou (možno i při studiu)
velmi dobrou znalost finančního účetnictví (systém právní úpravy účetnictví v ČR), daňové legislativy (především DPPO, DPH)
teoretickou znalost firemních procesů, případně teoretickou znalost manažerského účetnictví
uživatelskou znalost MS Office, případně ekonomického informačního systému
znalost angličtiny na úrovni porozumění psanému textu
příjemné vystupování a respekt pro týmovou práci, ochotu pomoci druhým
proaktivnost, chuť a elán do práce
odolnost vůči stresu
ochotu učit se stále novým věcem i formou samostudia
čistý trestní rejstřík
znalost softwaru Helios Green nebo Helios Orange výhodou

Nabízíme:
práci v zázemí stabilní společnosti
pracovní poměr na plný úvazek
odpovídající mzdové ohodnocení od 22.000 Kč (hrubá mzda)
příjemné pracovní prostředí a kolektiv
osobní růst společně s prohlubováním odborných znalostí
místo výkonu práce: Brno
nástup požadovaný ihned

Poslední změna:2016-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11541710774

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2755214  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000 Kč/měsíc