Operátor výroby

Black & Decker (Czech), s.r.o.

Místo práce
Trmice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsícPříplatky, finanční bonusy ke mzdě, osobní ohodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Můžete obsadit různé pracovní pozice: montáž výrobků v moderním prostředí, práce ve skladu - příjem materiálu či zásobování výrobních linek, balení příslušenství, testování a kontrola kvality výrobků
- Budete se podílet na tvorbě finálního produktu - bude za vámi rychle vidět výsledek vaší práce
- Můžete se posouvat na vyšší pozice
- Uplatníte své technické znalosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Hrubá mzda po zaškolení až 25 - 28 000 Kč dle vykonávané práce
- Platíme vás za to co děláte a jak to děláte
- Dotované stravování, polévka zdarma!!!
- Příplatky za přesčas 50%, sobotu a neděli 20%, odpolední směna 8%, noční směna 12%
- Při nárůstu výroby přesčasy platíme 80%
- Odměna za doporučení nového kolegy až 8000 za 2 měsíce
- Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění prům. 7.500 Kč za rok
- Půjčovna nářadí DeWALT a kol (elektrokol) zdarma
- Oceňování nejlepších zaměstnanců
- Dovolená 25 dní

Informace o náboru

Hodnotit budeme pouze uchazeče s přiloženým životopisem.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborný zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Staňte se součástí společnosti s rodinným prostředím a silným nadnárodním zázemím. Dotované stravování ve vlastní kantýně, polévka zdarma. Vyrábíme profesionální nářadí značky DeWALT, které si můžete jako zaměstnanec zdarma vypůjčit. Pomáháme i zaměstnancům, kteří se ocitnou v potížích podporou od společnosti formou Charitativní výpomoci - nikdo nám není lhostejný.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3987260  Dátum zverejnenia: 25.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc