Obchodný manažér / Detva

Blechova Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Detva, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 2500 EUR záleží od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analýza a aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí na domácom aj zahraničnom trhu
• Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych zákazníkov spoločnosti
• Rozvoj a realizácia obchodných príležitostí
• Vedenie obchodných prípadov od prvotného kontaktu až po realizáciu
• Udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o kľúčových zákazníkov
• Zodpovedanie za dosahované obchodné výsledky
• Účasť na odborných veľtrhoch a výstavách v zahraničí
• Spolupráca na vytváraní a implementácii obchodnej a produktovej stratégie
• Vedenie obchodných rokovaní v zahraničných centrálach a vyjednávanie zmluvných podmienok
• Reporting na Riaditeľa úseku obchodu a marketingu

Ponúkame:

• Atraktívnu pracovnú príležitosť s možnosťou budovať a rozvíjať obchodné aktivity spoločnosti
• Spoluprácu a komunikáciu s globálnymi centrálami v Európe, Amerike a Ázii
• Účasť na svetových výstavách s možnosťou sledovania globálnych trendov
• Možnosť sebarealizácie a významného profesného rastu
• Práca pre profesionálnu, flexibilnú a rozvíjajúcu sa spoločnosť s vlastným vývojom produktov
• Zaujímavé finančné ohodnotenie a ďalšie benefity

Po dôkladnom posúdení všetkých životopisov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria na danú pracovnú pozíciu, pracujeme v súlade s GDPR so zákonom o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre nášho klienta, slovenskú globálne pôsobiacu firmu, ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom prevodoviek, náprav, diferenciálov a pohonov, hľadáme obchodníka z technickej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie technického alebo ekonomického smeru výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického smeru výhodou
• Výhodou sú predchádzajúce obchodné skúsenosti v oblastiach:
o strojárska výroba vyšších celkov
o výroba strojov a strojných zariadení
o predaj stavebnej, poľnohospodárskej alebo lesnej techniky
• Plynulá znalosť anglického jazyka je podmienkou
• Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je výhodou
• Zodpovednosť, cieľavedomosť, vnútorná motivácia
• Počítačové znalosti – Windows/Android, MS Word, Excel, PowerPoint

Personálno-poradenská spoločnosť. Blechova Management Consulting, s.r.o. je konzultačná spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva. Špecializujeme sa na Executive search, Direct search a Outplacement.

Našim klientom poskytujeme individuálne riešenia, odborné poradenstvo a podporu počas celého trvania projektu až po jeho úspešné ukončenie.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3620484  Dátum zverejnenia: 13.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 2500 EUR záleží od skúseností uchádzača