Krupiér

Blue bar s.r.o. (MPSV)

Místo práce
89, 382 73 Vyšší Brod, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Krupiéři (42123)

Pracoviště a kontakty

Firma:Blue bar s.r.o., IČ 27658741
Pracoviště:Blue bar s.r.o. - Studánky, Studánky 89, 38273 Vyšší Brod

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bez vzdělání
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Krupiér - vzdělání není podmínkou. Podmínkou je znalost NJ komunikativně, manuální zručnost. Možnost absolvování bezplatného krupiérského kurzu. Pracoviště Studánky. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba pružná. Nástup ihned. Mzda 22.000,-- Kč hrubého. Kontakt: p. Fošum 775 715 588. Ověřeno 27.9.2016.

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 11234730703

Požadavky na zaměstnance

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Němčina - Pasivní, komunikativně
ID: 2740774  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000 Kč/měsíc