Reagujte bez životopisu

Pracovník na stavbe pre prieskumné práce

BLUHM PARTNER Services s.r.o.

Miesto práce
Bayreuther Straße, Norimberg, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
7.7.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Existujúca stavba v Norimbergu (Nemecko) sa rekonštruuje. Keďže chýba plánovacia dokumentácia a statika, štruktúra sa musí preskúmať ručne. Na tento účel sa odkrývajú základy, otvárajú stropy, stĺpy a steny, aby sa zistila výstuž. Na to sa používajú búracie dláta a sekacie kladivá. Každá hodina je platená sumou 15,00 EUR/h. Náklady na ubytovanie preberáme my (zamestnávateľ). Podobne je to aj s rezerváciou ubytovania. Náklady na denné stravovanie hradí zamestnanec. Začiatok prác je od 7. júla 2021. dĺžka trvania prác približne 10 týždňov (v kuse). V nedeľu sa nebude pracovať. Nie je potrebné žiadne špeciálne školenie. Vyžaduje sa manuálna zručnosť s búracím sekáčom a sekacím kladivom. Komunikácia s nami bude prebiehať v slovenskom jazyku. Zaučenie prebieha v našej pritomnosti na pracovisku v Norimbergu (aj v slovenčine). Dodávame demolačné sekáče a sekacie kladivá.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Veľký význam majú maličkosti. S ohľadom na podstatné veci sa z nich dajú vytvoriť presvedčivé riešenia. V spoločnosti BLUHM PARTNER architekti, inžinieri a odborníci spolupracujú na sprevádzaní a optimalizácii životného cyklu nehnuteľností a zariadení. Spoločne pracujeme na estetickom a funkčnom dizajne, plánujeme udržateľné ekonomické riešenia, vyvíjame nosné konštrukcie, poskytujeme neutrálne poradenstvo, spoľahlivo monitorujeme budovy a ponúkame služby týkajúce sa používania a údržby nehnuteľností, zariadení a strojov.
ID: 4114926  Dátum zverejnenia: 1.7.2021