Prodavač-ka (oddělení stavby a dřeva)

BM ČESKO s.r.o. (MPSV)

Frýdlantská 2161, 738 01 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači v prodejnách (5223)

Pracoviště a kontakty

Firma:BM ČESKO s.r.o., IČ 04335813
Pracoviště:BM ČESKO s.r.o. - Baumax, Frýdlantská 2161, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A11 5/10/2016
jedná se o fyzicky náročnější činnost; min. vyučený, i abs., pracovní doba je v rámci otevírací doby od 8 do 20 hodin vč. SO a NE (zaměstnanci se střídají, denní odpolední směny, je možné zvolit i 12-ti hodinové směny, vše záleží na domluvě), nástupní plat 13000,- Kč + 5000,- Kč docházkový bonus + odměny
Osobní schůzka po předchozí telefonické domluvě - viz výše

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 11110620755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2752272  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13000 - 18000 Kč/měsíc