Budoucí prodejce hutního materiálu

Bohdan Bolzano, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Huťská 126, 272 01 Kladno, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohdan Bolzano, s.r.o., IČ 62954369, http://www.bolzano.cz
Pracoviště:BOHDAN BOLZANO, s.r.o., Huťská 126, 272 01 Kladno 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 24000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme perspektivní kolegy a kolegyně, pro které je přínosné se dále vzdělávat a pracovat na sobě. Nabízíme Vám zcela unikátní zaškolení v oblasti prodeje hutních materiálů, po jehož úspěšném absolvování máte garantovanou zcela samostatnou pozici "Prodejce". Není pro nás podstatný druh Vašeho vzdělání nebo délka pracovní praxe. Pokud jste min. středoškolák s maturitou, znalostí angličtiny nebo němčiny, řidičským průkazem sk.B a prozákaznicky orientovanou komunikativní osobností, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme: zevrubné zaškolení; nástupní plat odpovídající prac. zkušenostem (absolvent 16.000 Kč/měsíc); zázemí silné ryze české obchodní firmy; stravenky bez doplatku; dny volna navíc; nealko na pracovišti zdarma; výuku němčiny a další benefity. Po zaškolení se struktura mzdy změní na 24.000 Kč/měsíc + provize z prodeje + prémie. Pracovní náplň: péče o svěřené portfolio zákazníků a jeho rozšiřování; poskytování poradenství; komunikace s obchodními partnery v tuzemsku a zahraničí; administrativní odbavení obchodního případu.

Poslední změna:2016-10-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 11564970792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2763572  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16000 - 24000 Kč/měsíc