Administrativní pracovník

Bohemia Manscraft, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Klatovská třída 528, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-07
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohemia Manscraft, spol. s r.o., IČ 25191772
Pracoviště:Bohemia Manscraft spol. s r.o. - Plzeň, Klatovská třída 528/6, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-07
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Naturální výhody, Stravenky
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro našeho významného klienta, mezinárodní energetickou společnost a její plzeňské ředitelství hledáme schopné kandidáty na práci v administrativě.

Náplň práce :
- práce s databází klientů v systému SAP
- kontrola smluv, přiřazování plateb, vyřizování objednávek
- občasná telefonní komunikace s klienty (NEJEDNÁ SE O CALL CENTRUM)

Pracuje se ve dvousměnném provozu = 06:00-14:00 a 14:00-22:00, směny se střídají po týdnu

NÁSTUP IHNED

Požadujeme:
- vzdělání SŠ, SOU s maturitou
- velmi dobrá znalost práce s PC - výborná znalost MS Excel podmínkou
- znalost programu SAP výhodou
- komunikativnost
- příjemné vystupování

Nabízíme:
- zaměstnání u stabilní společnosti spolupracující se Skupinou ČEZ
- práci na HPP pro ženy i muže, vhodnou zejména pro absolventy
- příjemnou pracovní atmosféru
- základní plat + osobní ohodnocení
- stravenky a další bonusy

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email:[email protected]. Do předmětu uveďte "Pomocný administrativní pracovník" a kód pozice P73630. Kontaktní osoba - Hana Hozáková, tel.: 777038479.

Poslední změna:2016-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11673370717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2797399  Dátum zverejnenia: 4.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14000 Kč/měsíc