Reagujte bez životopisu

Instalatér Bavorsko 19-20€/hod.+ ubytování zdarma

BOHEMIA WORKS Montagen Management s.r.o.

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsícUbytování zdarma. Možnost výplaty záloh.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme instalatéry na práce v okolí Mnichova.
Požadujeme:
- Vyučení v oboru.
- Praxi alespoň 2 roky - voda, odpady, topení, potrubí.
- Osobní automobil – aktivní řízení.
- Komunikativní znalost NJ podmínkou.
- Spolupráci na ŽL + A1.

Nabízíme:
- Stabilní dlouhodobou práci v Bavorsku.
- Mzdu 19-20 EUR/hod. (cca Kč 80 000,-).
- Slušné ubytování zdarma.
- Možnost vyplacení zálohy až 400 EUR.
- Možnost práce v turnusech/přesčasů.

V případě zájmu nás kontaktujte na 773 220 313 nebo zašlete svůj CV na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Německá firma činná v oblasti stavebnictví, zaměřená na instalatérskou činnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Instalatér

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Instalatér

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BOHEMIA WORKS Montagen Management s.r.o., firma zprostředkovávající zakázky pro řemeslníky v Německu.
Jsme společnost poskytující firmám z Německa kvalifikované zaměstnance na konkrétní zakázky. Disponujeme týmem kvalifikovaných personalistů a profesionálů, kteří se postarají o Vaši dlouhodobou spokojenost.

Bohemia Works Montagen Management z Českých Budějovic.
ID: 4000567  Dátum zverejnenia: 13.12.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc