Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Svářeč MIG/MAG Německo, až 21€/hod. + ubytování zdarma

BOHEMIA WORKS Montagen Management s.r.o.

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 85 000 Kč/měsícUbytování zdarma.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:
- Vyučení/praxi v oboru alespoň dva roky.
- Živnostenský list + potvrzení A1.
- Platný svářečský průkaz.
- Znalost čtení výkresové dokumentace.
- Komunikativní znalost němčiny podmínkou.
- Vlastní automobil + řidičský průkaz k dopravě na pracoviště.
Nabízíme:
- Až 21€/hod. - Ubytování zdarma.
- Možnost výplaty záloh až 400€ měsíčně. - Možnost stabilní spolupráce.
- Přesčasy/práci v turnusech.
V případě vážného zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky na +420 773 220 313 nebo e-mailem na adresu [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování zdarma, možnost výplaty záloh

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Německá firma působící v oblasti strojírenství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Zámečník, svářeč

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe na obdobné pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BOHEMIA WORKS Montagen Management s.r.o., firma zprostředkovávající zakázky pro řemeslníky v Německu.
Jsme společnost poskytující firmám z Německa kvalifikované zaměstnance na konkrétní zakázky. Disponujeme týmem kvalifikovaných personalistů a profesionálů, kteří se postarají o Vaši dlouhodobou spokojenost.

Bohemia Works Montagen Management z Českých Budějovic.
ID: 4000619  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 85 000 Kč/měsíc