Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Svářeč TIG/WIG, Freiberg, Sasko, 21 až 23€ + ubytování zdarma

BOHEMIA WORKS Montagen Management s.r.o.

Místo práce
Freiberg, Německo
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsícUbytování zdarma, možnost výplaty záloh.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na zakázku do Freibergu přijmeme svářeče především na svařování plechů a trubek s praxí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování zdarma, možnost výplaty záloh.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Německá firma působící v kovoprůmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Svářeč metodou TIG/WIG

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Svářeč, zámečník

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BOHEMIA WORKS Montagen Management s.r.o., firma zprostředkovávající zakázky pro řemeslníky v Německu.
Jsme společnost poskytující firmám z Německa kvalifikované zaměstnance na konkrétní zakázky. Disponujeme týmem kvalifikovaných personalistů a profesionálů, kteří se postarají o Vaši dlouhodobou spokojenost.

Bohemia Works Montagen Management z Českých Budějovic.
ID: 4189562  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc