Název pozice: tavič na elektrické indukční peci

Bohemia Works s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2012-07-23
Mzdové podmínky (brutto)
100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha zařízení ve slévárenství (81212)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohemia Works s.r.o., IČ 28134125
Pracoviště:Bohemia Works s.r.o., pracoviště okr. Ostrava

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2012-07-23
Mzdové rozpětí:od 100 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]

Charakteristika pozice
Hledáme TAVIČE pro práci v okrese Ostrava s nástupem ihned. Jedná se o práci v modernizujícím se prostředí společnosti, která pečuje o své zaměstnance.

Požadujeme:
" praxe taviče na elektrické indukční peci podmínkou,
" fyzická zdatnost,
" dobrý zdravotní stav,
" pracovitost a spolehlivost,
" směnný provoz - dvousměnný, třísměnný, nepřetržitý

Nabízíme:
" práce na plný úvazek,
" velmi dobré motivující platové ohodnocení,
" firemní benefity,
" dlouhodobá pracovní jistota ve stabilní strojírenské společnosti.

Mzda: 100,- Kč/hod.

Bohemia works s.r.o.
Havlíčkova 3a, Prostějov, 796 01

Poslední změna:2012-07-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava, OTA458617U, 3981850777

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 1298903  Dátum zverejnenia: 22.7.2012  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 100 Kč/měsíc