Reagujte bez životopisu

Lékař/ka - Centrum následné péče

Bohumínská městská nemocnice, a.s.

Místo práce
Bohumín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Bohumínská městská nemocnice a.s. nabízí volné místo lékaře Centra následné péče s výkonem práce v Bohumíně.

Požadujeme:
· ukončené vysokoškolské vzdělání
· specializovanou způsobilost nebo absolvovaný základní kmen v oboru interna,
chirurgie, urologie, neurologie, ortopedie, všeobecné praktické lékařství
· zájem o obor
· bezúhonnost, zdravotní způsobilost
· samostatné, aktivní, vstřícné chování a vystupování
· flexibilitu, loajalitu k zaměstnavateli, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:
· náborový příspěvek
· vysoce nadstandardní finanční ohodnocení
· možnost výhodného nájemního bydlení
· podporu dalšího vzdělávání a osobního a profesního rozvoje
· osobní přístup, mezioborovou spolupráci, přátelský kolektiv
· práci na plný nebo zkrácený úvazek
· příspěvek na penzijní připojištění
· příspěvek na stravování v zaměstnanecké jídelně
· zaměstnanecký program MultiSport Benefit
· zvýhodněný zaměstnanecký tarif T-Mobile
· týdenní pracovní dobu 37,50 hodin
· 5 týdnů řádné dovolené
· nástup možný ihned nebo dohodou

Bližší informace o pracovišti podá:
místopředseda představenstva Ing. Petra Tomanová, Ph.D., MBA ([email protected], 596 096 312, 724 179 602).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Přesto, že nejsme rozsáhlé zařízení, zajišťujeme komplexní zdravotnickou péči v téměř rodinném prostředí v široké škále oborů, včetně celodenního provozu chirurgické, interní a gynekologické pohotovosti. Základní hodnotou naší nemocnice a všech zaměstnanců je spokojený pacient. Poskytujeme zdravotní péči na vysoké odborné a profesionální úrovni a zastáváme vstřícný a empatický přístup ke každému pacientovi.
ID: 4182314  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc