Administrativní pracovník pro německý trh

BRASTY GROUP s.r.o.

Místo práce
Na Střelnici, Olomouc, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 30 000 Kč/měsícodměny a bonusy dle výsledků

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká Tě práce v on-line sféře, která pro Tebe bude mít budoucnost? Ovládáš skvěle němčinu a chceš si slušně vydělat? Tak na nic nečekej a připoj se k nám.

Co budeš dělat:

během zaučení:

-překládat texty z češtiny do němčiny a naopak
-spolupracovat na zlepšování procesů a zkvalitnění služeb
-mít na starost ještě pár marketingových aktivit, pomoc kolegům s propagací e-shopu, SEO,…
-spolupracovat s reklamačním, produktovým a zákaznickým oddělením

po zaučení:

-zajišťovat hladké fungování všech aspektů podnikání, aby přidružený podnik dané země dodržoval všechny národní předpisy a pravidla
-telefonicky a e-mailem pečovat o obchodní partnery z Německé republiky
podílet se na budování značky společnosti v konkrétní zemi nebo regionu
hodnotit pokrok společnosti, prodejní a marketingové úspěchy a jejich následné reportovaní vedení
-monitorovat konkurenci, sledovat lokální akce a navrhovat marketingové strategie
-permanentně vyhodnocovat stávající procesy a jejich optimalizaci
-reportovat fungování obchodních aktivit naší firmy v Německu a srovnávat vývoje aktivit

Co je k tomu potřeba znát, mít nebo umět:

-německý jazyk na nejvyšší možné úrovni
-obchodní talent
-nebát se komunikace po telefonu a být ochotný vždy jednat s partnery
-MS Office na běžné uživatelské úrovni
-měl bys být přátelská a pro klientsky orientovaná osobnost, pomůže i odolnost vůči stresu
-znalost německé mentality výhodou
-mít základní povědomí o online byznysu a eshopech
-dodržování termínu, dotahování věcí do konce
-silné komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti

Co Ti za to nabízíme:

-práci na HPP kousek od centra Olomouce
-reálná možnost osobnostního i kariérního růstu (vstupní školení a navazující tréninky)
-mezinárodní kolektiv plný pohodových a usměvavých lidí
-zajímavé platové ohodnocení
-profesní školení – přejeme si, aby nerostla jen firma, ale i naši zaměstnanci
-příjemné slevy na náš sortiment
-benefity zajišťující i pohodlí v kanceláři – dotované jídlo, káva, sportovní a kulturní akce,…

Zaměstnanecké výhody, benefity

kariérní růst, stravenky, sick day, více dnů dovolené, bonusy/prémie, školení, sleva na firemní produkty, sportovní a kulturní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetová nákupní galerie parfémů, hodinek, šperků a kosmetiky.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3983857  Dátum zverejnenia: 10.2.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc