Vedoucí příjmu a expedice

BRASTY GROUP s.r.o.

Místo práce
Velkomoravská, Olomouc, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 30 000 Kč/měsíc+ čtvrtletní bonusy, mimořádné odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dokážeš zorganizovat práci kolegů tak, aby byly objednávky u zákazníka co nejdříve? Nebojíš se výzvy? Připoj se k nám!

Co budeš dělat:

- řídit tým odpovědný za příjem a expedici zboží
- dohlížet na včasnost příjmu, zabalení i expedici zboží
- kontrolovat kvalitu balení zboží
- koordinovat expedici zboží pro dopravce
- nastavovat procesy spojené se skladováním i expedicí zboží

Co nabízíme:

- práci kousek od centra Olomouce
- více dnů dovolené než nám říká zákon a sick day
- benefity – kávovar, příspěvky na stravenky, velké slevy na náš sortiment, …
- parkování přímo před budovou skladu
- budget na další vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
- šanci na kariérní postup – rádi vás podpoříme na cestě vzhůru

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravenky, sick day, více dnů dovolené, bonusy/prémie, školení, sleva na firemní produkty, sportovní a kulturní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-zkušenost se skladovým hospodářstvím je podmínkou
-praxe s vedením středně velkého týmu
-organizační dovednosti
-empatický přístup ke kolegům
-časová flexibilita
-uživatelská dovednost práce na PC včetně praxe s většími CRM systémy (SAP, Helios, K2, apod.)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetová nákupní galerie parfémů, hodinek, šperků a kosmetiky.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3987379  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc