Stavební dělník

Brněnské komunikace a.s. (MPSV)

Místo práce
Masná 180, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-11
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 16500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dělníci výkopových prací (93122)

Pracoviště a kontakty

Firma:Brněnské komunikace a.s., IČ 60733098
Pracoviště:Brněnské komunikace a.s.-Masná, Masná 180/7, Trnitá, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-11
Mzdové rozpětí:od 13000 do 16500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontak telefonicky nebo e-mailem nebo osobně
kontaktní místo Brněnské komunikace a.s., Masná 7, Brno
Dispečink ZLÚ, budova č. 45, 1. patro č. dveří 201
Kontaktní den středa 7.00-9.00 hod
Kontaktní osoba p. L. Skácel, p. J. Hanzl

Požadavky:
řidičský průkaz skupiny B vítán, spolehlivost
Nabízíme:
stravenky,osobní konto zaměstnance,připojištění, vzdělávání,sick days, motivační nenárokové ohodnocení (prémie)

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11534400757

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2753304  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13000 - 16500 Kč/měsíc