Asistentka prodeje v prodejně OC Atrium Flora

BT Retail s.r.o.

Místo práce
Vinohradská 2828/151, Praha 3-Žižkov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 880 - 27 000 Kč/měsícKonkurenční plat a bonusy z prodeje. NÁSTUPNÍ 6000,-!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Aktivně komunikovat se zákazníky a nabízet naše produkty.
- Hledat ta nejlepší a nejvhodnější řešení pro zákazníky. Budeš se jim snažit poradit, pomoci s výběrem a poskytovat informace o BUTLERS produktech.
- Doplňovat zboží, připravovat zboží k prodeji, pracovat se skladem či provádět inventury.
- Připravovat, dekorovat prodejnu a pečovat o ni.
- Přicházet s novými nápady k dekoraci a designu prodejny a pomáhat je realizovat.
- Dosahovat prodejních cílů a reprezentovat značku BUTLERS.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Smlouvu na dobu neurčitou a plný pracovní úvazek.
- Konkurenční plat a motivující, jasné a přehledně nastavené bonusy.
- NÁSTUPNÍ BONUS VE VÝŠI 6000,-, vyplacený ve 2 částech po zkušební době.
- Velmi vstřícný přístup při plánování směn.
- Zaměstnanecké slevy na naše produkty.
- Stravenky.
- Výborný kolektiv.
- Možnost postupu na zástupce vedoucí, vedoucí prodejny nebo se můžeš rozhodnout pro změnu kariéry a pracovat v našem E-shopu.
- Jistotu dobře zavedené firmy na českém trhu, která se bude i nadále rozvíjet.
- Zaškolení a práci pod vedením zkušených lidí.
- Profesionální a přátelskou atmosféru menší firmy.
- Možnost realizovat své kreativní nápady a naučit se spoustu nových věcí, např. nám můžeš pomoci s otevřením nových prodejen.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Máš rád/a lidi a baví tě s nimi komunikovat?
- Rád/a pracuješ s mladými kolegy a rád/a se zasměješ?
- Je na tebe 100% spoleh?
- Jsi aktivní? Nerad jen tak stojíš, ale raději stále něco děláš, na něčem pracuješ?

Pak jsi ten správný člověk k nám do týmu! Pošli nám svůj životopis.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme úspěšný německý mezinárodní řetězec obchodů BUTLERS a eshopu www.butlers.cz. Nabízíme jedinečné dekorace, bytové doplňky či nábytek pro dokonalé bydlení. V ČR máme kamenné prodejny v Praze v OC Chodov, v OC Atrium Flora a v Brně v Galerii Vaňkovka či provozujeme eshop www.butlers.cz
ID: 3740459  Dátum zverejnenia: 15.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 880 - 27 000 Kč/měsícKonkurenční plat a bonusy z prodeje. NÁSTUPNÍ 6000,-!