Technik údržby

BTL Medical Technologies s.r.o.

Místo práce
Křižíkova 1489, Benešov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Provádět pravidelnou údržbu na přidělených zařízeních (jako např. vstřikolis, SMT linka, CNC, a další)
- Plánovat a zajišťovat externí smluvní servis
- Objednávat a zajišťovat servisní díly a materiál
- Zajišťovat opravy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí ryze české, silné a stabilní společnosti
- Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti
- Odpovídající zaškolení a plnou podporu od celého týmu
- Bezvadné kolegy, se kterými si užijete i spoustu zábavy
- 5 týdnů dovolené
- 4 dny zdravotního volna
- Širokou škálu dalších výhod (stravenky, příspěvek na penzijní a životní připojištění, kulturu, zdraví, sport, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné členy atd.)
- Pitný režim na pracovišti (zdarma káva, čaj, voda…)
- Příjemné pracovní prostředí (klimatizované prostory, zázemí pro odpočinek, automaty na občerstvení…)
- Výborná dostupnost (cca 10 minut chůze od vlakového i autobusového nádraží)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektro

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ elektro zaměření
- Zkušenost s opravami elektrických zařízení
- Manuální a technickou zdatnost
- Schopnost číst technickou dokumentaci a manuály zařízení
- Samostatnost, zodpovědnost a důslednost
- Zkušenost na obdobné pozici je výhodou
- Vyhláška 50

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BTL je výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu. Jsme česká společnost s mezinárodním působením.

Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.
ID: 4331107  Dátum zverejnenia: 17.5.2022