Reagujte bez životopisu

Pracuj ako zdravotná sestra v Nemecku! Práca je možná aj na Turnusy 14 dní práca a 14 dní voľna!

budúcnosť zdravotníctva s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
2 800 EUR/mesiac+ 200 až 400 € príplatky, preplatenie cestovných nákladov, zdravotné a sociálne poistenie v Nemecku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti na pozícií zdravotná sestra v rezidenciách pre seniorov a v nemocniciach po celom Nemecku!

Si certifikovaná sestra s platnou kvalifikáciou pre Nemecko? Veľmi radi ťa spoznáme ! Dohodíme ti to, čo hľadaš a to bez akýchkoľvek poplatkov! Ponúkame vám prácu aj na turnusy 14 dní práca - 14 dní voľna!

Na základe tvojich požiadaviek ti nájdeme tvoj vysnívaný job!

Neovladáš jazyk na požadovanej úrovni? Bez obáv! Ponúkame ti BEZPLATNÝ KURZ a k tomu super riešenie! Počas absolvovania kurzu nemeckého jazyka ti zabezpečíme dočastnú prácu v inom zariadení.

Ak ešte nemáš vybavenú platnú certifikáciu pre Nemecko, pomôžeme ti!

Staň sa súčasťou nášho tímu a čerpaj výhody:
° Práca v Nemecku na nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
° Kvalifikovaný školiteľ k dispozícii a plnohodnotná podpora zo strany zamestnávateľa
° Mzda až do 3500 € brutto po nadobudnutí účinnosti novej kolektívnej zmluvy
° Plne hradená cesta do Nemecka
° Asistencia pri vybavovaní ubytovania, zamestnávateľ ponúka pre začiatok tzv. Dienstwohnung
° Garancia dovolenky 25 dní, štedré príplatky od zamestnávateľa k podnikovému dôchodkovému zabezpečeniu, príspevky na starostlivosť o dieťa ako aj rôzne zamestnanecké zľavy
° Možnosť zlepšiť si svoju odbornú kvalifikáciu a zručnosti rôznými školeniami a kurzmi zameranými na individuálne potreby zamestnancov

Zašli nám tvoj životopis v nemeckom jazyku a my ťa budeme spätne kontaktovať! V prípade akýchkoľvek otázok sme dostupný na dole uvedenom telefónnom čísle alebo emailovej adrese. Tešíme sa na tvoju žiadosť!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Spolupracujeme s nemeckými agentúrami, s domovami pre seniorov a s nemocnicami po celom Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

° ukončené vzdelanie ako zdravotná sestra s platnou kvalifikáciou pre Nemecko
° nemčina na komunikatívnej úrovni B1-B2
° chuť pomáhať ľuďom, otvorenosť a empatia

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry/bratov, zdravotníckych asistentov a opatrovateľov v Rakúsku a Nemecku! Voľné pracovné miesta nájdete na našej webovej stránke: www.buducnost-zdravotnictva.com
Informácie o aktuálnych pracovných ponukách vám radi poskytneme aj telefonicky na 00421 902 443 542. Naša spoločnosť má oprávnenie na sprostredkovanie práce v zahraničí. Postupujeme výhradne v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky. Za vybavenie žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíte ŽIADNE poplatky!
ID: 4046396  Dátum zverejnenia: 15.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac