Zdravotná sestra Rakúsko

budúcnosť zdravotníctva s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
2 900 EUR/mesiac13.a 14.plat, lacné stravovanie, ubytovanie a cestovné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zamestnávateľa, ktorý bude rozumieť vaším požiadavkam? Plánovateľný voľný čas, flexibilita, zabezpečené ubytovanie a množstvo ďalších výhod! Ponúkame vám prácu v domovoch sociálnych služieb v Rakúsku, neďaleko českých a slovenských hraníc. Zariadenia sa nachádzajú v okolí mesta Salzburg a v jeho okolí, v hornom Rakúsku, v mestách Ried, Braunau, Schärding, Vöcklabruck, Grieskirchen, Gmunden, Kirchdorf a Eugendorf.

- Rakúska pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Nadpriemerný zárobok vrátane príplatkov, dovolenkového a vianočného bonusu, nepretržité úplné poistenie a sociálne zabezpečenie v Rakúsku
- Zamestnávateľ ponúka flexibilný plán služieb, pri plánovaní rozpisu služieb rešpektuje priania zamestnancov, nárok na dovolenku 5 týždňov
- Možnosť uzavretia pracovej zmluvy aj 2-3 mesiace pred plánovaným nástupom do práce
- Lacné stravovanie a ubytovanie zabezpečené v blízkosti pracoviska
- Možnosť práce v rôznych zariadeniach cez jedného zamestnávateľa, zmena umiestnenia je iba na požiadanie a iba v rámci horného Rakúska, v prípade záujmu nekomplikovaná možnosť zmeny zamestnávateľa - trvalý pracovný pomer v zdravotníckom zariadení podľa vášho výberu
- Starostlivosť a podpora zo strany zamestnávateľa o váš kariérny postup je samozrejmosťou
- Bezplatné možnosti ďalšieho vzdelávania sa a odbornej prípravy a mnoho ďalších výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Zamestnávateľ ponúka prácu v domovoch sociálnych služieb v Rakúsku, neďaleko českých a slovenských hraníc. Zariadenia sa nachádzajú v okolí mesta Salzburg a v jeho okolí, v hornom Rakúsku, v mestách Ried, Braunau, Schärding, Vöcklabruck, Grieskirchen, Gmunden, Kirchdorf a Eugendorf.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, zdravotnícky asistent, ošetrovateľstvo

1. Uznané vzdelanie zdravotnej sestry/ asistenta v Rakúsku- Anerkennung
2. Zápis do registra zdravotníckych povolaní v Rakúsku /zápis sa vyžaduje od 01.01.2022
3. Dobrá znalosť nemčiny (úroveň B2)
Výhodou je vodičský preukaz B

Spĺňate tieto podmienky? Zašlite nám životopis v nemeckom jazyku, radi vás spoznáme.

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry/bratov, zdravotníckych asistentov a opatrovateľov v Rakúsku a Nemecku! Voľné pracovné miesta nájdete na našej webovej stránke: www.buducnost-zdravotnictva.com
Informácie o aktuálnych pracovných ponukách vám radi poskytneme aj telefonicky na 00421 902 443 542. Naša spoločnosť má oprávnenie na sprostredkovanie práce v zahraničí. Postupujeme výhradne v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky. Za vybavenie žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíte ŽIADNE poplatky!
ID: 4122543  Dátum zverejnenia: 14.7.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 900 EUR/mesiac