Reagujte bez životopisu

Zdravotné sestry, asistentky, opatrovateľky Nemecko

budúcnosť zdravotníctva s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
3 500 EUR/mesiac+ príplatky zo zákona, dovolenkový a vianočný bonus, ubytovanie a strava zadarmo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme voľné pracovné miesta na pozícii zdravotná sestra, asistent a opatrovateľ v zdravotníckych zariadeniach v Nemecku. Práca v nemocniciach a domovoch dôchodcov vo všetkých spolkových krajinách Nemecka, umiestnenie samozrejme aj na vaše požiadanie v konkrétnom regióne Nemecka!

Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú cez nemeckého zamestnávateľa a s tým spojené všetky sociálne benefity v Nemecku
Výška platu v závislosti od dosiahnutej kvalifikácie od 15-17 € /hod. (základ)v čistom pre opatrovateľky a asistentky, 17-20 € /hod. (základ) v čistom pre zdravotné sestry + príplatky za nadčasy, nočné, nedele a sviatky, vianočný a dovolenkový bonus a ubytovanie ZADARMO. Flexibilné služby s možnosťou vycestovania domov za rodinou, nárok na dovolenku zo zákona 24 dní. Počas celého pracovného pomeru Vás neustále podporujeme a pomáhame Vám pri všetkých potrebných úkonoch. Za naše služby si neúčtujeme ŽIADNE POPLATKY!

Ak vás ponuka zaujala, zašlite nám váš životopis s fotografiou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Stabilná práca do budúcna so všetkými zamestnaneckými výhodami v Nemecku. Zamestnávateľ ponúka nadštandardné ohodnotenie a postupné zvyšovanie mzdy. Vizitkou zamestnávateľa je množstvo spokojných zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poskytovanie zdravotnej starostlivosti, sestra, asistent, opatrovateľ

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

1. Zdravotnícke vzdelanie, opatrovateľký kurz alebo preukázaná prax
2. Nemecký jazyk na hovorovej úrovni B1
3. Flexibilita a ochota vycestovať
*Očkovanie proti COVID 19 nie je podmienkou

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry/bratov, zdravotníckych asistentov a opatrovateľov v Rakúsku a Nemecku! Voľné pracovné miesta nájdete na našej webovej stránke: www.buducnost-zdravotnictva.com
Informácie o aktuálnych pracovných ponukách vám radi poskytneme aj telefonicky na 00421 902 443 542. Naša spoločnosť má oprávnenie na sprostredkovanie práce v zahraničí. Postupujeme výhradne v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky. Za vybavenie žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíte ŽIADNE poplatky!
ID: 4206598  Dátum zverejnenia: 18.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac