Zdravotná sestra Viedeň

budúcnosť zdravotníctva s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
okamžite
3 800 EUR/mesiac+ príplatky za nočné, nedele a sviatky, 13. a 14. plat, zabezpečené a plne hradené ubytovanie zamestnávateľom, nárok na dovolenku 5 týždňov, zdravotné a sociálne poistenie v Rakúsku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zdravotnú sestru s uznaným vzdelaním v Rakúsku do rezidencie pre seniorov v jednej z najkrajších lokalít vo Viedni v 19. bezirku v Döbling, uprostred mestskej časti Grinzing. Zariadenie je obklopené nádherným parkom s reštauráciou, kapacita zariadenia je 120 izieb rozdelených do štyroch poschodí.

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu, zamestnávateľom je rakúska leasingová firma
Stála práca, trvalý po dohode čiastočný úväzok, práca na zmeny, možná dohoda na službách-blockdienste
Plat: DGKS 2450€ v čistom mesačne x 14 (Urlaubs-Weihnachtsgeld) + príplatky za nočné, nedele a sviatky
Bývanie v samostatnej izbe priamo v zariadení, náklady za ubytovanie hradí v plnej výške zamestnávateľ

Podmienky prijatia:
1. Uznané vzdelanie v Rakúsku na pozícii DGKS/DGKP
2. Zápis v registri zdravotníckych povolaní (so zápisom vám v prípade potreby pomôžeme)
3. Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka

Vaše životopisy v NJ spolu s kópiou o uznanom vzdelaní v Rakúsku /Anerkennung nám posielajte emailom na: [email protected]
Spätne budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú podmienky zamestnávateľa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Naším klientom je rakúsky zamestnávateľ pôsobiaci vyše 25 rokov v rakúskom zdravotníctve. Vybrať si môžete z rôznych pracovných ponúk. Môžete sa napríklad rozhodnúť, v ktorom regióne Rakúska chcete pracovať a takisto si môžete zvoliť aj typ zdravotníckeho zariadenia, v ktorom by ste chceli pracovať. Pri výbere vhodnej pracovnej ponuky sa orientujeme práve vašimi požiadavkami! Zamestnávateľ garantuje tie najkvalitnejšie pracovné miesta na rakúskom trhu práce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry/bratov, zdravotníckych asistentov a opatrovateľov v Rakúsku a Nemecku! Voľné pracovné miesta nájdete na našej webovej stránke: www.buducnost-zdravotnictva.com
Informácie o aktuálnych pracovných ponukách vám radi poskytneme aj telefonicky na 00421 902 443 542. Naša spoločnosť má oprávnenie na sprostredkovanie práce v zahraničí. Postupujeme výhradne v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky. Za vybavenie žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíte ŽIADNE poplatky!
ID: 4241865  Dátum zverejnenia: 19.1.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 3 800 EUR/mesiac