Specialista prodeje po telefonu

Business Aggregator, s.r.o.

Místo práce
Šafránkova 1243/3, Praha 13-Stodůlky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nejsme běžné call centrum! Prodejci po telefonu pro nás nejsou "jen" operátoři ale Prodejci s velkým P. Mají prostor k vlastní organizaci práce, samostatnosti. Nejsou roboti, kteří jedou podle call skriptů - jednáme s klienty individuálně, lidsky. Nesedí ve velkém open spacu ale v útulném prostoru v menším týmu. Nechceme zombie, ale fajn lidi, kteří se budou do práce těšit.

Koho hledáme?

• nebojíte se telefonovat, obchod vás baví
• spolehlivé lidi, kteří chtějí pracovat
• práce je vhodná pro všechny věkové kategorie

Co Vás čeká?

• volání firemním klientům a nabízet naše služby
• hledání vhodného řešení a služeb pro klienty: poptávky, veřejné zakázky
• skvělý produkt: 70% podíl na trhu poptávek

Co Vám nabízíme?

• jistotu dobré práce, stabilní výplatní termín
• pracovní dobu 8:00-16:30, při plnění cíle kratší pátky
• příjemné pracovní prostředí, profesionální tým, férový přístup
• stravenky, Flexipassy, soutěže nad rámec odměňování
• teplé, studené nápoje, další občerstvení s možností výběru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, kterou dobře znají statisíce poptávajících a dodavatelů. Pomáháme lidem v ČR a SR zjednodušit orientaci ve spleti internetových nabídek různých firem. Spokojenost jak poptávajících, tak našich dodavatelů je naším společným zájmem.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4079730  Dátum zverejnenia: 12.5.2021