Murár, maliar, natierač

Bytový podnik mesta Košice, s.r.o.

Miesto práce
Košice, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
728 EUR/mesiac728,00 € + motivačná zložka mzdy – osobné ohodnotenie, ktoré môže byť vyplatené v rozpätí 0% - 100% zo základnej zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Murárske a maliarske práce pri výstavbe a rekonštrukcii budov. Maľovanie stien, budov, hál striekanie a natieračské práce, čistenie a náter a prípravné práce pre maľbu v exteriéri a interiéri budov a nehnuteľností v správe MESTA Košice.
Príprava betónu, malty, cementu a iných stavebných materiálov. Výstavba, prerábanie, obkladanie. Pokladanie dlažieb, podláh v interiérových a exteriérových priestoroch. Dokončovanie stavebných prác. Dodržiavanie požadovanej kvality vykonaných prác.

-stabilná firma, stabilná práca, dovolenka, práca len počas pracovného týždňa

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

A, B

manuálna zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, dobrý zdravotný stav

Bytový podnik mesta Košice, s.r.o. je v súčasnosti správcom 299 nebytových priestorov a objektov, 1467 obecných bytov a 6223 vlastníckych bytov. Nebytové priestory a objekty obsahujú obchodné priestory, ambulancie, sklady, kancelárie, zasadačky, spoločné priestory, ktoré sú na dlhodobý i krátkodobý p r e n á j o m. Ponúkané služby a práce sa opierajú o dlhoročné skúsenosti spoločnosti so správou, údržbou a obnovou bytového a domového fondu. Pracovníci našej spoločnosti na ponúkané služby a práce sú riadne zaškolení a v prípade, že to vyžaduje legislatíva na druh poskytovanej služby, alebo práce majú príslušnú odbornú spôsobilosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3748713  Dátum zverejnenia: 27.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 728 EUR/mesiac728,00 € + motivačná zložka mzdy – osobné ohodnotenie, ktoré môže byť vyplatené v rozpätí 0% - 100% zo základnej zložky mzdy